Новини

Експерти назвали головних конкурентів Зеленського на наступних виборах

Якщо завантажити програму Parimatch, можна укладати парі не лише на спортивні події. Наприклад, ліцензований український букмекер пропонує своїм клієнтам уже зараз зробити прогноз на підсумки наступних виборів Президента України.

Володимир Зеленський – головний фаворит наступних виборів

Аналітики вважають, що Володимир Зеленський переможе наступні вибори Президента України. Якщо завантажити додаток Parimatch, відкрити розділ «Політика» і вибрати відповідну подію, можна побачити, що коефіцієнт такого результату становить 2,00. Конвертуючи цю цифру у відсотковий формат, отримуємо ймовірність у 50% на те, що чинного главу держави в результаті буде переобрано на другий термін.

Водночас експерти називають двох кандидатів, які можуть скласти конкуренцію Зеленському. Другим у рейтингу йде Дмитро Разумков із котируванням на перемогу 5,00 або 20% ймовірності. А замикає трійку лідерів таблиці Петро Порошенко, чиї шанси оцінені у 6,00 (18%).

Кого ще розглядають аналітики?

Крім трьох лідерів наступних президентських виборів, експерти також пропонують кандидатури, чиї шанси помітно нижчі. Наприклад, поставити на перемогу Юрія Бойка чи Юлії Тимошенко можна з однаковими котируваннями 10,00, які відводять кандидатам по 10% на успіх.

Слідом розташовуються Віталій Кличко (12,00), Ігор Смешко (15,00) та Анатолій Гриценко (25,00), чиї кандидатури розглядаються у статусі явних аутсайдерів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України