Експерти: у медичній реформ дуже багато проблем

Етап медичної реформи, який передбачає вибір сімейного лікаря, може поставити під загрозу персональні дані громадян. Як інформує Новинний Портал з посиланням на Апостроф, про це розповів Руслан Добровольський, член правління Асоціації сімейних лікарів України.

За його словами, пацієнт буде зобов’язаний представити всі персональні дані, коли буде укладати договір з сімейним лікарем. «Яка гарантія, що вашими персональними даними потім ніхто не скористається? Більше того, ця декларація в правовому полі – ніщо. Це не юридичний документ. Вона не визначає жодних зобов’язань лікаря або медустанови перед пацієнтом. Ви просто віддаєте всі свої персональні дані лікаря», – зазначив Добровольський. А вісь Олег Мусій, колишній глава Мінохоронздоров’я вважає, що проблеми полягають і в розподілі коштів.

«Національна служба здоров’я повинна буде розподіляти кошти вже з липня цього року, але лише недавно вона отримала свого керівника. Крім керівника, там немає нічого і нікого, починаючи від матеріально-технічної бази в Києві та регіонах і закінчуючи персоналом. За 3 місяці створити службу, яка буде розпоряджатися коштами по всій Україні, не вдавалося взагалі нікому за всю історію України», – додав колишній глава Мінохоронздоров’я.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh