Авторські статтіЗдоров'я

Експерти встановили вплив Сонця на сексуальну активність

Елі Ділкс, британський експерт з питань охорони здоров’я, розповіла про своєму останньому дослідженні, в якому їй вдалося розгадати таємницю впливу сонячних променів на сексуальну активність у представників різних статей.

Загальновідомий факт, що сонце стимулює вироблення вітаміну D в людському організмі. Група біологічно активних речовин, яку узагальнено називають вітаміном D, синтезуються при дії ультрафіолетових променів на шкіру. Прийнято вважати, що вони надають такий вплив на людину, при якому його настрій помітно підвищується.

Однак, гарний настрій – не єдиний подарунок людському організму, прихований небесним світилом. Прийняття сонячних ванн також впливає і на сексуальну активність людини.

До такого висновку нещодавно прийшла Елі Ділкс, експерт з питань охорони здоров’я з Великобританії. У своєму дослідженні вона вивчала вплив сонячних променів на обидві статі. Вплив сонячного світла на чоловічий організм стимулює його до рясної вироблення тестостерону, так що можна стверджувати, що для представників сильної статі сонце є певним афродизіаком. З жіночим організмом ситуація менш однозначно – надмірна кількість вітаміну D згубно впливає на синтез деяких гормонів. У тієї ж годину, жінки, в організмі яких спостерігався дефіцит вітаміну D, малі низький рівень гормону естрогену, що згубно позначалося і на лібідо.

Елі Ділкс заявила, що в середньому практично будь-якій людині вистачить і півгодини перебування на сонці в день, щоб підтримувати здоровий рівень вітаміну D у своєму організмі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України