Авторські статтіТехно

Експерти впізнали загадкову ракету, що нібито полетіла з острова Уідбі в США

Уфологи були впевнені, що йдеться про кораблі прибульців або ж секретну місію NASA по контакту з інопланетними цивілізаціями.

Загадкову ракету, яка була помічена абсолютно випадково цифровою камерою, яка транслює погоду на сайті Skunk Bay Weather рано вранці 10 червня, впізнали. Експерти розкрили секрет об’єкта, який зображень на знімку, опублікованому в соціальних медіа спостерігачем Грегом Джонсоном. «Ракету», нібито що стартувала з острова Уідбі в штаті Вашингтон, США вже встигли охрестити кораблем прибульців або ж секретним носієм для місії по контакту з інопланетними цивілізаціями. Деякі навіть розглянули балістичну міжконтинентальна зброю в даній фотографії, однак відповідь на питання, що ж це насправді, виявився гранично простою. Насправді, на знімку зображено військовий вертоліт. Поруч з місцем, де був зроблений знімок, розташована база ВМС США. Одне з повітряних суден потрапило в кадр, однак через оптичний ефект не було зафіксовано належний чином, що стало причиною появи безлічі домислів на цей рахунок.

Раніше ми писали, що SpaceX побудує на мисі Канаверал ангари для ракет Falcon. Також тут з’явиться центр управління польотами власності компанії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України