Авторські статті

Сама нещаслива людина на урочистостях в Парижі з нагоди закінчення Першої світової війни – дружина французького президента

Політичні експерти, аналітики, журналісти нарешті визначили самого нещасного людини на урочистих заходах в Парижі з нагоди закінчення Першої світової війни. Про це у своєму блозі пише український журналіст Андрій Капустін.

Він зазначає, що всупереч всім прогнозам, цією людиною стала канцлер Німеччини Ангела Меркель, на що найбільше розраховували експерти, все-таки Німеччина ту війну програла, а Ангела Меркель до 2010 року ще продовжувала виплачувати ті репарації, німці продовжували працювати, розвиваючи не тільки свою економіку, але й економіку постраждалих країн.

Журналіст пише, найнещаснішою людиною була несподівано оголошена дружина французького президента Бріжит Марі-Клод Макрон. Причому, цей вердикт експертів спершу викликав масу питань, але якраз до того моменту, поки тим, хто сумнівався не показали фотографію, яка і визначила переможця. Після перегляду фото все стало на свої місця і у експертів більше не виникло питань.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України