Експерти склали ТОП-7 маловідомих корисних функцій смартфона

Сьогодні кожна людина знає, у чому йому може допомогти його смартфон, а в чому – не завжди. Однак є в кожному «розумному» телефоні такі функції, про які більшість користувачів навіть не здогадуються.

Якщо телефон розрядився, а годині на стандартний заряд немає, режим «Авіа» допоможе скорити процес, а темні кольори фонових шпалер заощадять заряд батареї. Коли реклама додатків, що мають платний контент, дуже заважає, авіарежим допоможе і тут. Ця інформація корисна користувачам Android: якщо потрібно буде скористатися інтернет-сторінкою в місцевості з поганим покриттям мобільної мережі, слід заздалегідь завантажити сторінку, натиснувши відповідний значок. А якщо ж часто для роботи або навчання необхідний рівень, допоможе спеціальна програма, яка працює в тандемі зі спеціальним датчиком смартфона.

Компанії Apple і Android розробили ведмедики Air Mouse Pro і Remote Mouse, щоб перетворити гаджети своїх користувачів в міні-комп’ютерній комп’ютери. Apple припасла ще пару хитрощів: потрібно струснути пристрій, і вводитися текст відійде повністю. А для покращення сигналу мережі можна просто ввести код *3370# і потім розкодуватися через #3370#.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh