Авторські статтіТехно

Експерти склали ТОП-7 маловідомих корисних функцій смартфона

Сьогодні кожна людина знає, у чому йому може допомогти його смартфон, а в чому – не завжди. Однак є в кожному «розумному» телефоні такі функції, про які більшість користувачів навіть не здогадуються.

Якщо телефон розрядився, а годині на стандартний заряд немає, режим «Авіа» допоможе скорити процес, а темні кольори фонових шпалер заощадять заряд батареї. Коли реклама додатків, що мають платний контент, дуже заважає, авіарежим допоможе і тут. Ця інформація корисна користувачам Android: якщо потрібно буде скористатися інтернет-сторінкою в місцевості з поганим покриттям мобільної мережі, слід заздалегідь завантажити сторінку, натиснувши відповідний значок. А якщо ж часто для роботи або навчання необхідний рівень, допоможе спеціальна програма, яка працює в тандемі зі спеціальним датчиком смартфона.

Компанії Apple і Android розробили ведмедики Air Mouse Pro і Remote Mouse, щоб перетворити гаджети своїх користувачів в міні-комп’ютерній комп’ютери. Apple припасла ще пару хитрощів: потрібно струснути пристрій, і вводитися текст відійде повністю. А для покращення сигналу мережі можна просто ввести код *3370# і потім розкодуватися через #3370#.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України