Експерти: Школярки з ожирінням більш схильні до депресії

За словами провідного автора Шайлена Сутарии з Імперського коледжу Лондона, ризик виникнення депресії у повних дівчат підвищується на 44%.

Такі висновки були зроблені після ряду досліджень з участю майже 144 тисячі школярок. Експерти зазначили, що на хлопчиків надмірна вага так сильно не впливає. Пов’язано це, на думку фахівців, з тим, що у підлоги можуть бути різні погляди на страх ожиріння. Крім того, вчені вважають, що схильність до вічного стресу пов’язана також і з соціальним тиском на школярок, особливо якщо вони часто сидять в мережі, спостерігаючи за акаунтами худих моделей.

Хлопчики ж часто свій надмірна вага сприймають як можливість бути сильніше і домінувати. Варто зазначити, що, згідно з інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, більше 40 мільйонів дітей на планеті страждають ожирінням з п’ятирічного віку. Депресія у повних дівчат призводить до того, що вони більш схильні запускати навчання і замикатися в собі.

При цьому, за словами Ребеки Пул з Університету Хартфорда в Коннектикуті, батьки ні в якому разі не повинні тиснути на школярок, «тавруючи» за надмірну вагу. В іншому випадку це тільки погіршить ситуацію – дівчатка чи вдадуться до сумнівних пігулок, щоб різко схуднути, або спробує заглушити образу алкоголем, що потім перейде в залежність. Краще просто прививати здоровий спосіб життя, зокрема, годуючи тим, що поживно, але не настільки калорійно.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh