Авторські статтіТехно

Експерти: Школярки з ожирінням більш схильні до депресії

За словами провідного автора Шайлена Сутарии з Імперського коледжу Лондона, ризик виникнення депресії у повних дівчат підвищується на 44%.

Такі висновки були зроблені після ряду досліджень з участю майже 144 тисячі школярок. Експерти зазначили, що на хлопчиків надмірна вага так сильно не впливає. Пов’язано це, на думку фахівців, з тим, що у підлоги можуть бути різні погляди на страх ожиріння. Крім того, вчені вважають, що схильність до вічного стресу пов’язана також і з соціальним тиском на школярок, особливо якщо вони часто сидять в мережі, спостерігаючи за акаунтами худих моделей.

Хлопчики ж часто свій надмірна вага сприймають як можливість бути сильніше і домінувати. Варто зазначити, що, згідно з інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, більше 40 мільйонів дітей на планеті страждають ожирінням з п’ятирічного віку. Депресія у повних дівчат призводить до того, що вони більш схильні запускати навчання і замикатися в собі.

При цьому, за словами Ребеки Пул з Університету Хартфорда в Коннектикуті, батьки ні в якому разі не повинні тиснути на школярок, «тавруючи» за надмірну вагу. В іншому випадку це тільки погіршить ситуацію – дівчатка чи вдадуться до сумнівних пігулок, щоб різко схуднути, або спробує заглушити образу алкоголем, що потім перейде в залежність. Краще просто прививати здоровий спосіб життя, зокрема, годуючи тим, що поживно, але не настільки калорійно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України