Авторські статтіЗдоров'я

Експерти розповіли, як відродити пристрасть за допомогою різок

Потрібно добряче відшмагати один одного, якщо іскра згасла, – саме так вважають сексологи. Мова йде і про чоловіків, і про жінок, які люблять відносно жорсткий секс в однаковій мірі часто.

Експерти розповіли, як відродити втрачену пристрасть за допомогою різок, і навіть пояснили, чому це працює. За словами фахівців, реакція при отриманні характерних ляпанців відбувається на двох рівнях – фізичному і психологічному. У першому випадку партнера погладжують, а потім раптово шльопають, чому виникає приплив крові в тазової частини, а з ним – збудження.

Другий момент – підсвідомо коханці згадують про своє дитинство, де їх могли карати і бити ременем за пустощі. Асоціативно насолоду від таких думок отримують саме чоловіки, які під час прочуханки супутниці відновлюють справедливість, згідно з якою вони по природі лідери, а дами повинні підкорятися.

Оргазм при такому розкладі забезпечений навіть парам, у яких любовні втіхи давно втратили колишню силу. Головне – дотримуватися особливої техніки «батога і пряника», де спочатку потрібно пестити, а потім «карати».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України