Експерти розповіли, як відродити пристрасть за допомогою різок

Потрібно добряче відшмагати один одного, якщо іскра згасла, – саме так вважають сексологи. Мова йде і про чоловіків, і про жінок, які люблять відносно жорсткий секс в однаковій мірі часто.

Експерти розповіли, як відродити втрачену пристрасть за допомогою різок, і навіть пояснили, чому це працює. За словами фахівців, реакція при отриманні характерних ляпанців відбувається на двох рівнях – фізичному і психологічному. У першому випадку партнера погладжують, а потім раптово шльопають, чому виникає приплив крові в тазової частини, а з ним – збудження.

Другий момент – підсвідомо коханці згадують про своє дитинство, де їх могли карати і бити ременем за пустощі. Асоціативно насолоду від таких думок отримують саме чоловіки, які під час прочуханки супутниці відновлюють справедливість, згідно з якою вони по природі лідери, а дами повинні підкорятися.

Оргазм при такому розкладі забезпечений навіть парам, у яких любовні втіхи давно втратили колишню силу. Головне – дотримуватися особливої техніки «батога і пряника», де спочатку потрібно пестити, а потім «карати».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh