Авторські статтіТехно

Експерти розповіли, як вберегти смартфон від небезпечного сильного нагрівання

Перенагрів гаджета сильно шкодити девайсу, гальмує його роботу і призводить до утворення критичних мікротріщин.

Частий нагрівання смартфонів до високих температур не тільки перешкоджає його нормальній роботі, але і пошкоджує його. Далеко не всі девайси оснащені якісною системою охолодження – більшість містять мікрочіпи, які виробляють теплову енергію при активній роботі. У таких випадках важливо поберегти свій смартфон, і не намагатися «вичавити» з нього рештки життя.

Експерти розповіли, як вберегти смартфон від небезпечного сильного нагрівання

Насамперед необхідно перевірити чохол гаджета, адже надмірно щільний «оболонка» негативно позначається на його роботі. Важливо, щоб корпусу смартфона були виконані з матеріалів з високою теплопровідністю. Також експерти рекомендують відключити фонову роботу додатків і регулярно очищати пристрій від шкідливих вірусів. Слід позбавитися від непотрібних і непотрібних додатків, адже найчастіше вони без відома і вказівки власника взаємодіють з різними модулями, включаючи GPS-навігатор, сховище інформації, адаптер для підключення до інтернету та інші, підвищуючи витрата заряду і температуру смартфона.

Не виключено, що просто пошкодився акумулятор смартфона, що сприяє постійному сильному нагріванню. У таких випадках необхідно самостійно замінити батарею, якщо є така можливість, або звернути за професійною допомогою в сервісний центр.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

10 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.