Авторські статтіТехно

Експерти порівняли Xiaomi Redmi Note 5 і Redmi Note 5 Pro

Експерти порівняли смартфони Xiaomi Redmi Note 5 і Redmi Note 5 Pro. Їх головна відмінність — зовсім не ціна.

Різниця в ціні на китайські смартфони Xiaomi Redmi Note 5 і Redmi Note 5 Pro доходити до декількох тисяч гривень. Експерти проаналізували, які переваги є у більш дорогій версії.

Смартфони працюють на різних процесорах. У Redmi Note 5 — Snapdragon 636, у Redmi Note 5 Pro — Snapdragon 625. Redmi Note 5 Pro швидше завантажує ігри, швидше відкриває програму і навіть швидше фотографує. Відмінності в камерах теж істотні. Redmi Note 5 Pro обладнань подвійною камерою на задній панелі з характеристиками 12 Мпікс, F/2.2 і 5 МП, діафрагма F/2.0), а Redmi Note 5 однією камерою на задній панелі (12 Мпікс. діафрагма F/2.2). Користувачі помітили, що камера на Pro іноді затемнює зображення, зате на ній можна включати і вимикати режим стабілізації. У звичайній версії ця функція включена за замовчуванням. Зате Redmi Note 5 тримає заряд на півгодини довше Pro: 12 годин 30 хвилин і заряджається швидше.

Експерти однаково добре оцінили обидва смартфона, вважаючи їх зручними для користувачів. Придбання Redmi Note 5 Pro може бути хорошою інвестицією, якщо у покупця є кілька додаткових тисяч гривень, але і юзери Redmi Note 5 теж є власниками якісного гаджета.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України