Авторські статтіТехно

Експерти підтвердили на практиці можливості Honor 7C

Виробники Honor 7C здивували покупців, коли представили свій бюджетний смартфон, який був обладнань усіма популярними і необхідними функціями. Експерти взялися перевірити, чи відповідає описана картина дійсним можливостям гаджета.

Зовні Honor 7C мало чим відрізняється від попередніх версій. Корпус пластиковий, екран покрить склом 2,5 D. В смартфоні представлена подвійна основна камера, датчик відбитків пальців розташований на задній кришці. Смартфон підтримує дві SIM-карти, а також є роз’єм під карту пам’яті microSD до 256 ГБ.

Фахівці відзначають, що дозвіл екрана досить низька для смартфона з пропорціями 18:9. Крім того процесор Snapdragon 450 і 3 ГБ оперативної пам’яті не кращим чином проявили себе під час тестування в AnTuTu. При перевірці цього результату на іграх видно, що годину від годині спостерігається пропуск кадрів.

Фахівці нікого висновок, що, незважаючи на деякі похибки, смартфон цілком відповідає своїм характеристикам. Було сказано, що в свій цінової категорії Honor 7C стані кращою альтернативою для покупців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України