Авторські статтіНовини

Експерти назвали кілька цікавих фактів про секс

Сексологи назвали кілька цікавих фактів про інтимну близкість. Ці дані можуть внести в любовні відносини партнерів нові відчуття, пожвавивши їх і розфарбувавши різними фарбами.

Перший факт – це «легендарна» точка G, справа в тому, що вона, виявляється, знаходиться не тільки у жінок. У чоловіків вона теж присутня і при її стимуляції обидва партнера здатні отримати масу задоволення.

Згідно зі статистичними дослідженнями фахівців, тільки 31% опитаних жінок досягають оргазму під час статевого акту. Ця ситуація багато в чому залежить як від фізіології, так і від психологічних чинників. Проте вчені стверджують, що теплі ноги сприяють отриманню найвищого задоволення, тому їх треба постійно тримати в теплі.

З приводу розміру чоловічого статевого органу суперечки були завжди, обговорюється, зокрема, його розмір і як це впливає на отримання задоволення від сексу. Виявилося, що думки чоловіків і жінок у цьому питанні розходяться. Представниці прекрасної статі часто відчувають дискомфорт і біль через занадто великий розмір гідності свого партнера, тому із-за виниклої проблеми вони змушені шукати того, хто їм більше підходить.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України