Експерти: Добрі люди стають більш успішними, ніж розумні

Масштабні опитування допоміг дослідникам зрозуміти, який тип людей швидше знайде роботу і отримає підвищення. Аналіз дав зрозуміти, кого воліють роботодавці – доброго чи розумного.

Згідно CareerBuilder, 71% PR-менеджерів повідомили, що емоційний інтелект важливіший, ніж IQ, при працевлаштуванні працівників. Більш того, 59 % менеджерів заявили, що не будуть наймати злої людини, навіть якщо у них високий IQ.

В кінці 20 століття дослідники Пітер Саловей і Джек Майєр визначили її як здатність контролювати власними почуттями, емоціями інших людей, а також уміння застосовувати отримані знання для оптимізації міжособистісних відносин». Вчених доповнив науковий письменник Даніель Големан. Він стверджував, що емоційний інтелект складається з чотирьох характеристик: самосвідомості, самоврядування, громадського визнання, а також навичок спілкування.

Для того щоб розвинути свій емоційний інтелект, потрібно усвідомлювати свої емоції, навчитися контролювати ними, що допоможе вам налагодити гармонію з оточенням. Також світові лідери радять навчитися допомагати оточуючим розуміти нас і частіше висловлювати подяку.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh