Експерти: Для успішної конкуренції з китайцями Apple потрібен створити смартфон з 4 камерами

Виробники мобільних пристроїв постійно намагаються здивувати користувача, збільшуючи частоту процесора і розмір дисплея. Одним з варіантів залучення покупців може стати збільшення числа камер смартфона.

Китайські компанії успішно впроваджують інноваційні технології у свої смартфони, що дозволяє привернути увагу користувачів. Huawei змогла зайняти друге місце серед виробників мобільних пристроїв завдяки постійним інноваціям. Раніше цю позицію займала Apple, але в 2018 році частка продажів знизилася до 11,9%.

Експерти вважають, що для успішних продажів в 2019 році виробникам необхідно сконцентрувати свою увагу на пристроях з 4 камерами. Якісна зйомка на телефон є важливим аспектом для багатьох користувачів. За даними експертів, люди роблять близько 1,3 мільярда знімків, і 87% з них зроблені за допомогою мобільних пристроїв.

Смартфон Huawei P20 Pro прівернув увагу багатьох користувачів в чому завдяки своїй потрійний камері. Проте експерти вважають, що незабаром багато виробники візьмуть на озброєння підхід китайців, щоб не відставати про своїх конкурентів. Саме тому Apple варто розробити iPhone з 4 камерами, які будуть створювати глибокі і насичені знімки.

Також експерти впевнені, що поява таких смартфонів буде обумовлено подальшим технічним розвитком. Підвищена кількість камер дозволить удосконалювати технологію доповненої реальності, а також відкриє шлях для інших функцій.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh