Авторські статтіТехно

Експерти: Для успішної конкуренції з китайцями Apple потрібен створити смартфон з 4 камерами

Виробники мобільних пристроїв постійно намагаються здивувати користувача, збільшуючи частоту процесора і розмір дисплея. Одним з варіантів залучення покупців може стати збільшення числа камер смартфона.

Китайські компанії успішно впроваджують інноваційні технології у свої смартфони, що дозволяє привернути увагу користувачів. Huawei змогла зайняти друге місце серед виробників мобільних пристроїв завдяки постійним інноваціям. Раніше цю позицію займала Apple, але в 2018 році частка продажів знизилася до 11,9%.

Експерти вважають, що для успішних продажів в 2019 році виробникам необхідно сконцентрувати свою увагу на пристроях з 4 камерами. Якісна зйомка на телефон є важливим аспектом для багатьох користувачів. За даними експертів, люди роблять близько 1,3 мільярда знімків, і 87% з них зроблені за допомогою мобільних пристроїв.

Смартфон Huawei P20 Pro прівернув увагу багатьох користувачів в чому завдяки своїй потрійний камері. Проте експерти вважають, що незабаром багато виробники візьмуть на озброєння підхід китайців, щоб не відставати про своїх конкурентів. Саме тому Apple варто розробити iPhone з 4 камерами, які будуть створювати глибокі і насичені знімки.

Також експерти впевнені, що поява таких смартфонів буде обумовлено подальшим технічним розвитком. Підвищена кількість камер дозволить удосконалювати технологію доповненої реальності, а також відкриє шлях для інших функцій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України