Авторські статтіЗдоров'я

Ботокс сприяє скороченню пор на обличчі

Інноваційний підхід ефективніше вирівнює шкірний покрив, ніж пом’якшувальні креми та маски.

Доктор Муххамад Мірза знайшов новий спосіб боротьби з вуграми. Він з’ясував, що ботокс сприяє скороченню пор, а отже, до пори не зможуть проникати частинки відмерлої шкіри, макіяж, шкірне сало і просто бруд. Експерти з області косметології і дерматології прийшли до висновку, що ботокс дуже ефективний засіб не тільки для омолодження шкіри, але і для лікування й профілактики вугрового висипу. Справа в тому, що він блокує сигнали нервової системи про те, що організм перегрівся, тому кількість виділення шкірного сала і поту різко скорочується, а порі залишаються чистими.

Процедура по звуженню пор зазвичай безпечна і безболісна. На початковому етапі шкіру очищають і живлять колагеном, потім з допомогою концентрованого розчину саліцилової кислоти очищають пори. Далі слід апаратне видалення верхнього шару омертвілої шкіри і видалення детриту. Завершують процедуру ін’єкції ботокса.

Результати можна побачити практично відразу. Сліди від уколів зникнуть за пару днів, а шкіра стане підтягнутою, гладкою і сяючою.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України