Експерти: Батьки самі спотворюють дітей опікою і невмілим вихованням

Експерти в області психології і технологій розповіли, що виною деградації суспільства та асоціальної поведінки сучасних дітей є самі батьки. Їх невміння виховувати майбутніх громадян руйнує їх життя.

Психологи давно стали бити на сполох через постійно зростаючої проблеми виховання дітей. Інстинкт батька «захистити» не засинав ні на одному етапі еволюції. І якщо пару десятків років тому батьки намагалися вберегти своїх чад розмовами, іграми та ігровими майданчиками недалеко від будинку, спільним дозвіллям, зараз вони вибирають найпростіший варіант – гаджети. Якщо дитина цілодобово пропадає в телефоні, в цьому вина батьків, який буквально не вміє спілкуватися з дитиною.

Варто лише згадати, що Стів Джобс не дозволяв дітям користуватися iPad. А один із співзасновників Facebook, Шон Паркер, зізнався, що «лайк» розробляли фахівці, які використовували психологічну слабкість людини, її необхідність бути потрібною і вподобаною. Адже там, де її люблять, приємно бувати і хочеться повертатися. Психологи не просять повертати дітей в печери. Вони наполягають, щоб батьки давали їм більше свободи і довіряли, не перетворюючи їх життя в технологічний пекло.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh