Авторські статті

Зустріч Путіна і Трампа може змінити ситуацію на Донбасі

Майбутня зустріч у Гельсінкі між російським і американським лідерами Володимиром Путіним і Дональдом Трампом може стати головним інструментом для виводу частини російських військ з окупованих територій Донбасу. Така думка прозвучала від Дмитра Тимчука, координатора групи «Інформаційне опір».

«Я не виключаю, що Путін може значно послабити російську присутність на Донбасі. Враховуючи, як Трамп відважно повів себе у вирішенні питання з КНДР при тому градус напруженості, який був у відносинах США–Північна Корея протягом багатьох років, а вже сьогодні КНДР готова до кроків, які ще вчора здавалися неможливими в плані ядерного роззброєння, то я не виключаю, що і в спілкуванні з Путіним можуть бути моменти, які вплинуть на рішення Кремля в плані поведінки на Донбасі», – зазначив експерт.

За його словами, поки що ніхто не може спрогнозувати, що конкретно президент США запропонує своєму російському колезі, можливо, замість яких-небудь пропозицій він просто буде його шантажувати. Тимчук зазначив, що в будь-якому випадку, можна припустити, що після саміту Путін послабить хватку на Донбасі, проте це те ж саме, що і ворожіння на кавовій гущі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.