Авторські статті

При спробі повернути Києво-Печерську Лавру можлива силова відповідь Росії, – блогер

Колишній речник РПЦ Всеволод Чаплін повідомляє, що по його каналах досягнуто рішення в Кремлі про дипломатичну, а потім і силової реакції в разі спроби відібрати Києво-Печерську Лавру. І без інформації Чапліна ясно, що влада Росії просто нічим не зможе виправдати передачу Лаври, яку російські православні на повному серйозі вважають своєю. Про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний експерт Соломон Манн.

Він зазначає, що, з іншого боку, призначених Фанаром екзархів теж не так вже й багато успіхів. Вони не хочуть об’єднання української церкви і дарування Томосу, а перетворення України в екзархат, хоча б тимчасово, де будуть правити вони самі. Макарій на цей сценарій схоже згоден – йому лише цікаво зберегти друге місце в українській священицької ієрархії, на перше він не претендує. Але Філарет на це не піде.

На думку Соломона Манна, Фанар буде тягнути з об’єднавчим Собором в Україні і закликати до спокою, при цьому домагаючись від президента Петра Порошенка все нових і нових вчинків, щоб робити зручні для нього заяви.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh