Авторські статті

При спробі повернути Києво-Печерську Лавру можлива силова відповідь Росії, – блогер

Колишній речник РПЦ Всеволод Чаплін повідомляє, що по його каналах досягнуто рішення в Кремлі про дипломатичну, а потім і силової реакції в разі спроби відібрати Києво-Печерську Лавру. І без інформації Чапліна ясно, що влада Росії просто нічим не зможе виправдати передачу Лаври, яку російські православні на повному серйозі вважають своєю. Про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний експерт Соломон Манн.

Він зазначає, що, з іншого боку, призначених Фанаром екзархів теж не так вже й багато успіхів. Вони не хочуть об’єднання української церкви і дарування Томосу, а перетворення України в екзархат, хоча б тимчасово, де будуть правити вони самі. Макарій на цей сценарій схоже згоден – йому лише цікаво зберегти друге місце в українській священицької ієрархії, на перше він не претендує. Але Філарет на це не піде.

На думку Соломона Манна, Фанар буде тягнути з об’єднавчим Собором в Україні і закликати до спокою, при цьому домагаючись від президента Петра Порошенка все нових і нових вчинків, щоб робити зручні для нього заяви.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.