Технологія блокчейн змінить майбутнє

Людовик Томас і Крістоф Лілло, засновники першої в Швейцарії майнингової ферми Alpine Mining, і їх партнер з правових питань платформи Bankex Станіславом Сушко розповіли про блокчейн, біткоїн та інших видах криптовалюти.

Фахівці стверджують, що багато людей, які нічого не розуміють в технології блокчейна, намагаються заробити на криптовалюті, проте в результаті йдуть з ринку, що призводить до падіння курсу валюти. При цьому, блокчейн розглядається не тільки як спосіб для майнінгу криптовалюти, воно може  застосовуватися в різних напрямках – у банках, благодійності, на виробництві, і всіх сферах послуг, роблячи будь-яку область абсолютно прозорою для суспільства. Тому технологія блокчейна – технологія майбутнього, не обмежується біткоїном, і представляє набагато більшу цінність, ніж сам біткоїн.

Експерти вважають, що майбутнє зараз за токенами – це закодовані одиниці з повним набором прав, яку неможливо підробити, вона замінює будь-які паперові домовленості. Дана технологія може скоротити до 90% зайвих витрат компанії при використанні в банківських сферах. Код практично неможливо зламати, адже злом одного пристрою призведе до простого виключення його з пристроїв користувачів. Тому блокчейн практично безпечний.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Компанія Blue Origin сьогодні провела тести повернення ступенів ракети. Відео

Поки весь світ стежить за запусками Ілона Маска, інший техномільярдер і найбагатша людина на Землі ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh