Технологія блокчейн змінить майбутнє

Людовик Томас і Крістоф Лілло, засновники першої в Швейцарії майнингової ферми Alpine Mining, і їх партнер з правових питань платформи Bankex Станіславом Сушко розповіли про блокчейн, біткоїн та інших видах криптовалюти.

Фахівці стверджують, що багато людей, які нічого не розуміють в технології блокчейна, намагаються заробити на криптовалюті, проте в результаті йдуть з ринку, що призводить до падіння курсу валюти. При цьому, блокчейн розглядається не тільки як спосіб для майнінгу криптовалюти, воно може  застосовуватися в різних напрямках – у банках, благодійності, на виробництві, і всіх сферах послуг, роблячи будь-яку область абсолютно прозорою для суспільства. Тому технологія блокчейна – технологія майбутнього, не обмежується біткоїном, і представляє набагато більшу цінність, ніж сам біткоїн.

Експерти вважають, що майбутнє зараз за токенами – це закодовані одиниці з повним набором прав, яку неможливо підробити, вона замінює будь-які паперові домовленості. Дана технологія може скоротити до 90% зайвих витрат компанії при використанні в банківських сферах. Код практично неможливо зламати, адже злом одного пристрою призведе до простого виключення його з пристроїв користувачів. Тому блокчейн практично безпечний.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh