Судячи за останніми даними електоральних симпатій українці з радістю проголосували б за персонажів з мультфільму, – Валерій Пекар

Судячи за останніми даними електоральних симпатій, можна з великою очевидністю стверджувати, що є кілька персонажів, які б неодмінно стали лідерами президентської гонки, якщо б висунулися. Про це у своєму блозі пише політичний експерт Валерій Пекар.

Він зазначає, безсумнівно, перший персонаж Вінні-Пух. Нескінченно добрий, з хорошим почуттям гумору, поважає сімейні цінності, не боїться літати, має хорошу команду. Очевидний ліберал. Другий персонаж – капітан Врунгель: рішучий, освічений, ніколи не втрачає гідності й витримки, багато подорожував і бачив світ. Хороший відповідь на суспільний запит на сильну руку.

За словами Валерія Пекаря, другий персонаж – Дядько Федір: self-made man, досвідчений аграрій і сильний господарник, вміє збирати команду, турботливий і уважний. Класичний європейський соціал-демократ, яких так багато говорять в Україні. Готовність нашого народу голосувати за мультяшних персонажів не викликає сумнівів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh