Авторські статті

Судячи за останніми даними електоральних симпатій українці з радістю проголосували б за персонажів з мультфільму, – Валерій Пекар

Судячи за останніми даними електоральних симпатій, можна з великою очевидністю стверджувати, що є кілька персонажів, які б неодмінно стали лідерами президентської гонки, якщо б висунулися. Про це у своєму блозі пише політичний експерт Валерій Пекар.

Він зазначає, безсумнівно, перший персонаж Вінні-Пух. Нескінченно добрий, з хорошим почуттям гумору, поважає сімейні цінності, не боїться літати, має хорошу команду. Очевидний ліберал. Другий персонаж – капітан Врунгель: рішучий, освічений, ніколи не втрачає гідності й витримки, багато подорожував і бачив світ. Хороший відповідь на суспільний запит на сильну руку.

За словами Валерія Пекаря, другий персонаж – Дядько Федір: self-made man, досвідчений аграрій і сильний господарник, вміє збирати команду, турботливий і уважний. Класичний європейський соціал-демократ, яких так багато говорять в Україні. Готовність нашого народу голосувати за мультяшних персонажів не викликає сумнівів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України