Крим остаточно перетвориться на сіру зону, – Андрей Клименко

Півострів Крим ніколи не зможе мати світлого майбутнього, і незабаром він стане абсолютно сірою зоною без економіки, інвестицій, банків, але з військовими базами. Така думка прозвучала від експерта з питань Криму Андрея Клименка.

«Революції там не було і не буде. Крим вже навіть не дуже цікавий для професіоналів, як в перші роки окупації. Ми всі розуміємо, які процеси там відбуваються. Всі тренди відомі і нічого нового там, в принципі, бути не може. Збережеться велика дотаційність, десь 85%, там не буде інвестицій, не буде великої кількості туристів», – вважає експерт. За його словами, у Росії провальні очікування щодо півострова. Клименко нагадав, що російська влада розраховувала на величезне число туристів після відкриття Кримського моста, але цього не сталося. Насправді, туристичній статистиці вірити не можна, а те, що заявляють в РФ, є тільки пропагандою.

Втім, експерт погодився з тим, що після відкриття Кримського моста число туристів, які відвідують півострів, все-таки побільшало. При цьому зростання складало не більше 8%. «Але це не так і багато, і цікавить людей, мабуть, більше як будівництво століття. Тобто багато людей просто поїхали подивитися, що ж там таке побудовано за їх гроші. Вони подивилися пару днів і поїхали назад додому», – додав Клименко.

Comments

0 comments

One comment

  1. Владимир из Симферополя

    В этом году туристов в Крыму было больше, чем при Украине. Я лично видел это и на ЮБК и в Евпатории. Так что статья эта – вранье. В Крыму это все смешно читать.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

WhatsApp обмежив пересилання повідомлень

WhatsApp messenger ввів обмеження на пересилання повідомлень. Тепер користувач може пересилати одне і те ж ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh