Крим остаточно перетвориться на сіру зону, – Андрей Клименко

Півострів Крим ніколи не зможе мати світлого майбутнього, і незабаром він стане абсолютно сірою зоною без економіки, інвестицій, банків, але з військовими базами. Така думка прозвучала від експерта з питань Криму Андрея Клименка.

«Революції там не було і не буде. Крим вже навіть не дуже цікавий для професіоналів, як в перші роки окупації. Ми всі розуміємо, які процеси там відбуваються. Всі тренди відомі і нічого нового там, в принципі, бути не може. Збережеться велика дотаційність, десь 85%, там не буде інвестицій, не буде великої кількості туристів», – вважає експерт. За його словами, у Росії провальні очікування щодо півострова. Клименко нагадав, що російська влада розраховувала на величезне число туристів після відкриття Кримського моста, але цього не сталося. Насправді, туристичній статистиці вірити не можна, а те, що заявляють в РФ, є тільки пропагандою.

Втім, експерт погодився з тим, що після відкриття Кримського моста число туристів, які відвідують півострів, все-таки побільшало. При цьому зростання складало не більше 8%. «Але це не так і багато, і цікавить людей, мабуть, більше як будівництво століття. Тобто багато людей просто поїхали подивитися, що ж там таке побудовано за їх гроші. Вони подивилися пару днів і поїхали назад додому», – додав Клименко.

Comments

0 comments

One comment

  1. Владимир из Симферополя

    В этом году туристов в Крыму было больше, чем при Украине. Я лично видел это и на ЮБК и в Евпатории. Так что статья эта – вранье. В Крыму это все смешно читать.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh