Авторські статті

Росія не здатна побудувати авіаносець

У Росії виникли проблеми з авіаносцем «Адмірал Кузнєцов», і влада вирішила, що потрібно побудувати новий, однак цього не станеться, оскільки в РФ немає відповідної верфі. Така думка прозвучала від Олександра Коваленко, військово-політичного експерта.

«Спочатку передбачалося, що «Шторм» буде мати водотоннажність від 90 тисяч до 100 тисяч тонн і буде здатний нести до 90 літальних апаратів. Через деякий час, мабуть тверезо оцінивши свої можливості, російські офіційні особи почали віщати про створення флоту з легких багатоцільових авіаносців, тоннажем не більше 40 тисяч тонн і палубної ескадрилью з 40 літальних апаратів», – зазначив Коваленко. Тепер, за його словами, офіційні особи РФ заявляють, що буде побудований корабель з іншими можливостями і характеристиками.

Коваленко додав, що авіаносець можна побудувати тільки на «Північній верфі», але, щоб це будівництво почалося, верф необхідно модернізувати, а на це підуть роки і дуже великі гроші, і чергова заяву про суперавіаносець каже не стільки про некомпетентність заступника головкому ВМФ по озброєнні, скільки про спробу пустити зайвої бравади», – підкреслив експерт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.