Росія не здатна побудувати авіаносець

У Росії виникли проблеми з авіаносцем «Адмірал Кузнєцов», і влада вирішила, що потрібно побудувати новий, однак цього не станеться, оскільки в РФ немає відповідної верфі. Така думка прозвучала від Олександра Коваленко, військово-політичного експерта.

«Спочатку передбачалося, що «Шторм» буде мати водотоннажність від 90 тисяч до 100 тисяч тонн і буде здатний нести до 90 літальних апаратів. Через деякий час, мабуть тверезо оцінивши свої можливості, російські офіційні особи почали віщати про створення флоту з легких багатоцільових авіаносців, тоннажем не більше 40 тисяч тонн і палубної ескадрилью з 40 літальних апаратів», – зазначив Коваленко. Тепер, за його словами, офіційні особи РФ заявляють, що буде побудований корабель з іншими можливостями і характеристиками.

Коваленко додав, що авіаносець можна побудувати тільки на «Північній верфі», але, щоб це будівництво почалося, верф необхідно модернізувати, а на це підуть роки і дуже великі гроші, і чергова заяву про суперавіаносець каже не стільки про некомпетентність заступника головкому ВМФ по озброєнні, скільки про спробу пустити зайвої бравади», – підкреслив експерт.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh