Авторські статті

Результати опитування про патріотизм в Україні відрізняються в залежності від регіону

Нещодавно в Україні було проведено опитування під назвою «Я – патріот України», і його результати дуже сильно відрізнялися в залежності від міст, де він проводився. Про це на своїй сторінці в Facebook написав відомий Експерт Олександр Охріменко.

За його словами, серед жителів Харкова лише 62% патріотів. Також експерт зазначив, що в Одесі патріотами собі вважають лише 64% респондентів, а у Львові – це цифра досягла 86%. Користувачі активно коментує цей пост. Один з передплатників написавши, що тепер залишається з’ясувати, що українці вкладають у це поняття, на що Охріменко зазначив, що, напевно, немає ніякої різниці, що вони вкладають у це поняття, і головне для них – це назвати себе патріотом.

«Патріот правопорядку в Україні та національно-патріот – це два різних патріота», «насправді, дуже цікаво, що були протилежні відповіді, пік українського патріотизму в Харкові припадає на літню сесію, а в Одесі – на курортний сезон», «Слава Україні», «Ми всі патріоти, тільки бачення України у нас різні», «У всіх перерахованих регіонів своя Україна, а в деяких регіонах це навіть не Україна», – пишуть читачі експерта.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України