Результати опитування про патріотизм в Україні відрізняються в залежності від регіону

Нещодавно в Україні було проведено опитування під назвою «Я – патріот України», і його результати дуже сильно відрізнялися в залежності від міст, де він проводився. Про це на своїй сторінці в Facebook написав відомий Експерт Олександр Охріменко.

За його словами, серед жителів Харкова лише 62% патріотів. Також експерт зазначив, що в Одесі патріотами собі вважають лише 64% респондентів, а у Львові – це цифра досягла 86%. Користувачі активно коментує цей пост. Один з передплатників написавши, що тепер залишається з’ясувати, що українці вкладають у це поняття, на що Охріменко зазначив, що, напевно, немає ніякої різниці, що вони вкладають у це поняття, і головне для них – це назвати себе патріотом.

«Патріот правопорядку в Україні та національно-патріот – це два різних патріота», «насправді, дуже цікаво, що були протилежні відповіді, пік українського патріотизму в Харкові припадає на літню сесію, а в Одесі – на курортний сезон», «Слава Україні», «Ми всі патріоти, тільки бачення України у нас різні», «У всіх перерахованих регіонів своя Україна, а в деяких регіонах це навіть не Україна», – пишуть читачі експерта.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh