Політика

Експерт: Путін більше не господар у своїй власній країні

На тлі подій в Сирії, коли Росія в нагороду за те, що сирійці збили російський літак і вбили російських солдатів, постачають їм безкоштовно ще більш смертоносну зброю, стає все більш зрозумілим – президент РФ Путін не господар у своїй власній країні. Як передає replyua.net таку думку у своїй аналітичній статті висловив ізраїльський політичний оглядач Соломон Манн.

Він зазначає, що це означає тільки одне – робити знижки на ті, що Путін розумний прагматик і досвідчений політик і не стане робити дурниці – неможливо. Він виявився слабаком, який втратив владу у власній країні.

Соломон Манн також зазначає, що список втрат російської авіації за годину війни в Сирії – дуже показовий, тому що інформативно і наочно показує втрати, більшість яких сталися через погану підготовку, невмілого керівніцтва і технічної слабкості російської армії. Всі ці жертви на рахунку керівніцтва міністерства оборони РФ – більшості їх можна було б уникнути. Можливо однією з головних причин такої низької відповідальності в російській армії є ті, що на чолі міністерства оборони стоїть не військовий, а людина абсолютно чужий як цивільної відповідальності, так і військової честі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України