Авторські статті

Експерт: правильним рішенням було б делегувати саме Порошенко на грудневий саміт NATO в Лондон

В національних інтересах України було б правильніше делегувати саме президента Порошенко на грудневий саміт NATO в Лондон, щоб не упустити можливість скористатися його продуктивними відносинами з Генеральним секретарем NATO для просування ідеї ПДЧ в NATO для України. Як передає Голос українською, таку думку у своєму блозі висловив політичний експерт Павло Нусс.

Він пояснив, чому фігура Порошенка для України вигідніша для продовження діалогу з NATO . Справа в тому, що саме Порошенко протягом 5 років провівши курс на безпрецедентне зближення України і НАТО. На позаминулому тижню на Парламентській асамблеї NATO в Лондоні всі її учасники включно з Генсеком NATO Столтенбергом визнали безпрецедентний рівень співпраці NATO та України під час президентської каденції Петра Порошенка.

Експерт підкреслює, найголовніше, це те, що курс на вступ України в NATO і ЄС ніколи не був для Порошенка елементом передвиборної кон’юнктури. Він – єдиний український президент, який від першого і до останнього дня своєї каденції послідовно проводив в життя саме цей курс.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України