Авторські статті

Через проведення Чемпіонату світу з футболу у Росії може відбутися загострення військового конфлікту на сході України

Україні потрібно побоюватися нового сплеску російської агресії під час проведення Чемпіонату світу з футболу, який розпочнеться вже 14 червня. Така думка прозвучала від Олексія Арестовича, військового експерта і блогера.

«Ми пам пам’ятаємо, що недавні дві війни – грузинська і захоплення Криму – Путін прикривав як раз спортивними змаганнями міжнародного масштабу, двома Олімпіадами. Нам варто знаходитися в стані підвищеної готовності на період чемпіонату світу. І Грицак заявив у Берліні, що можливі провокації на російській території, в яких звинуватять українців і які створювати прецеденти для вторгнення, загострення або якогось удару відплати», – заявивши Арестович.

Також експерт зазначив, що за час президентства Путіна саме великі спортивні змагання стали найбільш проблематичними періодами, і від інших країн ці періоди вимагають серйозної уваги. Втім, експерт зазначив, що важко спрогнозувати подальшу поведінку російського президента, але можна сказати про якісь загальні тенденції, і РФ точно не буде знижувати інтенсивність обстрілу на сході України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.