Через проведення Чемпіонату світу з футболу у Росії може відбутися загострення військового конфлікту на сході України

Україні потрібно побоюватися нового сплеску російської агресії під час проведення Чемпіонату світу з футболу, який розпочнеться вже 14 червня. Така думка прозвучала від Олексія Арестовича, військового експерта і блогера.

«Ми пам пам’ятаємо, що недавні дві війни – грузинська і захоплення Криму – Путін прикривав як раз спортивними змаганнями міжнародного масштабу, двома Олімпіадами. Нам варто знаходитися в стані підвищеної готовності на період чемпіонату світу. І Грицак заявив у Берліні, що можливі провокації на російській території, в яких звинуватять українців і які створювати прецеденти для вторгнення, загострення або якогось удару відплати», – заявивши Арестович.

Також експерт зазначив, що за час президентства Путіна саме великі спортивні змагання стали найбільш проблематичними періодами, і від інших країн ці періоди вимагають серйозної уваги. Втім, експерт зазначив, що важко спрогнозувати подальшу поведінку російського президента, але можна сказати про якісь загальні тенденції, і РФ точно не буде знижувати інтенсивність обстрілу на сході України.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh