Після відходу Путіна на Україну може чекати ще більш сумний сценарій

Після відходу Володимира Путіна з посади президента РФ на його місце може прийти людина, яка буде вести себе непередбачувано, і він буде представляти велику небезпеку для України. Така думка прозвучала від Іллі Кусі, експерта Українського інституту майбутнього.

«Нам невигідно, якщо Путіна поміняють на якогось радикального божевільного яструба кшталт Ігоря Гіркина – тих маргіналів, які зараз на підйомі у Росії. Риторика Росії останнім часом призводить до того, що з маргінесу піднімаються елементи, набагато страшніші, ніж Путін», – вважає Куса. За його словами, чинний президент РФ – це досить керована людина, оскільки його фінанси зберігаються на Заході, і про це чудово відомо американській розвідці. Експерт при цьому підкреслив, що Путін – це не ультранаціоналіст і не божевільний радикал, і в РФ можна знайте політиків з більш різкими поглядами.

«Зміна режиму нам вигідна, тому що він неприйнятний для України. Але потрібна зміна і команди, тому що якщо замінять тільки Путіна, нічого не зміниться… Нам вигідно, якщо замість Путіна прийде ліберальне крило російської еліти, більше орієнтований на Захід», – додав Куса.

Comments

0 comments

2 comments

  1. михайло

    капець віщун…кожен українець уже второпав, що при любому “крилі” при владі у маскалії українцям чекати агресії. і відбілювати путлєра – то чистої води холуйство

  2. Ще й такий інститут є? Боже, де взяти сили Україні, щоб прогодувати таких “важливих” віщунів?

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Чорновіл : Тимошенко зачіпати не можна – гарантовано Аваковим. Поліція арештувала активістів які хотіли задати незручні запитання

Ну що? “Поліція з народом?” Чи може: Аваков з Тимошенко? – запитує на своїй сторінці ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh