Після відходу Путіна на Україну може чекати ще більш сумний сценарій

Після відходу Володимира Путіна з посади президента РФ на його місце може прийти людина, яка буде вести себе непередбачувано, і він буде представляти велику небезпеку для України. Така думка прозвучала від Іллі Кусі, експерта Українського інституту майбутнього.

«Нам невигідно, якщо Путіна поміняють на якогось радикального божевільного яструба кшталт Ігоря Гіркина – тих маргіналів, які зараз на підйомі у Росії. Риторика Росії останнім часом призводить до того, що з маргінесу піднімаються елементи, набагато страшніші, ніж Путін», – вважає Куса. За його словами, чинний президент РФ – це досить керована людина, оскільки його фінанси зберігаються на Заході, і про це чудово відомо американській розвідці. Експерт при цьому підкреслив, що Путін – це не ультранаціоналіст і не божевільний радикал, і в РФ можна знайте політиків з більш різкими поглядами.

«Зміна режиму нам вигідна, тому що він неприйнятний для України. Але потрібна зміна і команди, тому що якщо замінять тільки Путіна, нічого не зміниться… Нам вигідно, якщо замість Путіна прийде ліберальне крило російської еліти, більше орієнтований на Захід», – додав Куса.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

2 коментарі

  1. михайло

    капець віщун…кожен українець уже второпав, що при любому “крилі” при владі у маскалії українцям чекати агресії. і відбілювати путлєра – то чистої води холуйство

  2. Віктор

    Ще й такий інститут є? Боже, де взяти сили Україні, щоб прогодувати таких “важливих” віщунів?

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh