Авторські статті

Німеччина та Франція вибрали Росію, незважаючи на невдоволення США, – Манн

Німеччина і Франція зупинили свій вибір на Росії: Еммануель Макрон і Ангела Меркель прийняли рішення брати участь у процесі примирення в Сирії на тих умовах, які висуває Москва, незважаючи на всі протести і невдоволення Сполучених Штатів. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написавши ізраїльський експерт Соломон Манн.

«Обірвавши військові зв’язки з Саудівською Аравією (зовні – через справи Хашоггі), європейські лідери зійшлися з Росією і Туреччиною, сподіваючись повернути в Сирії так званих сирійських біженців, що заполонили Європу», – пише Манн. За його словами, незважаючи на відсутність делегації з Ірану, основною темою зустрічі Стамбульського саміту стали посилення Ірану і ослаблення Саудівської Аравії.

Користувачі коментують посаду експерта. На їхню думку, Європа вже йде на поводі у російського президента. «Розрахунки Кремля виправдали себе. Європа йде на поводі у Путіна. Біженці – справа його рук. Геній зла?», «Швидше за все, вони ні про що не домовляться. Як зазвичай», – зазначили користувачі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України