Експерт: Мінфін намагається з усіх сил протриматися до 31 березня

22 січня Міністерство фінансів України залучило рекордну суму від розміщення ОВДП. Вона досягла 13,5 млрд гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook написав експерт Алексей Кущ .

«Назву лише найпопулярніші дати погашення і ставки по облігаціях: 01 травня 2019 на суму 2,4 млрд. під 19,48%, 03 липня 2019 на 2,7 млрд. під 19%… Були ще й валютні, в тому числі з датами 18 квітня і 23 жовтня на 52-56 млн. дол. під 6,5-7,23%», – пише експерт. За його словами, Мінфін вибрав дуже хорошу тактику: він осушує ринок ліквідності і разом з тим утримують курс в парі з інфляцією. Стратегії немає ніякої, і складається враження, що Міністерство фінансів намагається втриматися на плаву до 31 березня якими способами. Також експерт зазначив, що коли-небудь ця монетарна пружина все-таки розтисне, але винних вже не знайдуть.

Користувачі активно коментують його думку. «Стратегія проста: витягнути всю вільну ліквідність. Немає грошей – немає інфляції», «Зручно – зайві для економіки люди самі їдуть і вмирають», «На тлі необхідної щомісячної дотації пенсійних виплат у сумі не менше 10 млрд гривень замало буде», – зазначають передплатники.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh