Авторські статті

Експерт: Мінфін намагається з усіх сил протриматися до 31 березня

22 січня Міністерство фінансів України залучило рекордну суму від розміщення ОВДП. Вона досягла 13,5 млрд гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook написав експерт Алексей Кущ .

«Назву лише найпопулярніші дати погашення і ставки по облігаціях: 01 травня 2019 на суму 2,4 млрд. під 19,48%, 03 липня 2019 на 2,7 млрд. під 19%… Були ще й валютні, в тому числі з датами 18 квітня і 23 жовтня на 52-56 млн. дол. під 6,5-7,23%», – пише експерт. За його словами, Мінфін вибрав дуже хорошу тактику: він осушує ринок ліквідності і разом з тим утримують курс в парі з інфляцією. Стратегії немає ніякої, і складається враження, що Міністерство фінансів намагається втриматися на плаву до 31 березня якими способами. Також експерт зазначив, що коли-небудь ця монетарна пружина все-таки розтисне, але винних вже не знайдуть.

Користувачі активно коментують його думку. «Стратегія проста: витягнути всю вільну ліквідність. Немає грошей – немає інфляції», «Зручно – зайві для економіки люди самі їдуть і вмирають», «На тлі необхідної щомісячної дотації пенсійних виплат у сумі не менше 10 млрд гривень замало буде», – зазначають передплатники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.