Експерт: між СРСР і Росією єдина схожість – іржаві ядерні ракети

Росіяни все ніяк не можуть відвикнути від того стану, який склався в СРСР. Росіяни в більшості своїй все ще продовжують вважати, що Росія і СРСР – синоніми. Між тим, як насправді, між СРСР і Росією єдина схожість – іржаві ядерні ракети. Як передає Голос українською про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний експерт Соломон Манн.

За його словами, реальний ВВП РФ всього лише 1.5 трлн. доларів, тобто, менше 4-ї економіки Європи – Іспанії, у якої ВВП 1.6 трлн. доларів. На душу населення РФ має всього 9.8 тис. доларів, що в 4 рази менше Ізраїлю. Економіка Росії смішна і депресивна і все, що у неї є на сьогодні – це природні ресурси і залишки технологій СРСР. Соломон Манн зазначає, що Росії пора усвідомити, що вона мала і слабка і почати використовувати свій потенціал, щоб стати сильною, а не робити вигляд, що вона сильна. Тому всі авантюри, що Росію намагаються втягнути вмираючі послідки КДБ у сміховинних спробах перед могилою порадіти «величі Батьківщини» – обрушують країну в прірву проблем.

На думку Манна, Захід дуже неправильно себе поводить у відносинах з Росією. Стара дипломатія вмирає, а нова не усвідомлює різниці між «вигідно зараз» і «вигідно в перспективи на багато років». Буде дуже шкода, якщо ніхто так і не зрозуміє: якщо сьогодні не підтримати в Росії потенційних прихильників нормального розвитку, завтра може бути пізно – країна скотиться в депресію і з’явиться деструктивний і агресивний режим з величезною ядерною дубиною.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh