Авторські статті

Експерт: між СРСР і Росією єдина схожість – іржаві ядерні ракети

Росіяни все ніяк не можуть відвикнути від того стану, який склався в СРСР. Росіяни в більшості своїй все ще продовжують вважати, що Росія і СРСР – синоніми. Між тим, як насправді, між СРСР і Росією єдина схожість – іржаві ядерні ракети. Як передає Голос українською про це у своєму блозі пише ізраїльський політичний експерт Соломон Манн.

За його словами, реальний ВВП РФ всього лише 1.5 трлн. доларів, тобто, менше 4-ї економіки Європи – Іспанії, у якої ВВП 1.6 трлн. доларів. На душу населення РФ має всього 9.8 тис. доларів, що в 4 рази менше Ізраїлю. Економіка Росії смішна і депресивна і все, що у неї є на сьогодні – це природні ресурси і залишки технологій СРСР. Соломон Манн зазначає, що Росії пора усвідомити, що вона мала і слабка і почати використовувати свій потенціал, щоб стати сильною, а не робити вигляд, що вона сильна. Тому всі авантюри, що Росію намагаються втягнути вмираючі послідки КДБ у сміховинних спробах перед могилою порадіти «величі Батьківщини» – обрушують країну в прірву проблем.

На думку Манна, Захід дуже неправильно себе поводить у відносинах з Росією. Стара дипломатія вмирає, а нова не усвідомлює різниці між «вигідно зараз» і «вигідно в перспективи на багато років». Буде дуже шкода, якщо ніхто так і не зрозуміє: якщо сьогодні не підтримати в Росії потенційних прихильників нормального розвитку, завтра може бути пізно – країна скотиться в депресію і з’явиться деструктивний і агресивний режим з величезною ядерною дубиною.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.