Авторські статті

Макрон прийняв від Трампа пропозицію, від якої неможливо відмовитися

Президент Франції Еммануель Макрон виступиви перед Конгресом США. Його мова неодноразово переривалася оплесками обох партій. На думку ізраїльського політолога Соломона Манна, все це каже про те, що він прийняв від Трампа «пропозицію, від якої неможливо відмовитися». З цього моменту шляхи Німеччини і Франції в ЄС почнуть розходиться, так як Макрон взяв курс на глобальні цілі, а ЄС Німеччина хоче використовувати лише як трамплін для посилення Франції і, природно, себе.

За словами Манна, мова Еммануеля Макрона рясніла галантними оборотами про те, що він рекомендує робити те-то, це звичайно не його турбота, а вибір великих США вирішувати, як буде. Де факто, Макрон змирився і з виходом США з Паризької угоди по клімату, і підтримав конфронтацію з Сирією, і дши аванси в просуванні інтересів США в ЄС в обмін на світову роль Франції.

Експерт зазначає, що важливим маркером у промові Еммануеля Макрона став заклик боротися з фейковими новинами – практично 100% підтримка Дональда Трампа в його боротьбі зі ЗМІ. Макрон намагається грати першу скрипку в ЄС, заручившись союзом з США і, здається поки що це йому вдається.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.