Авторські статті

Київ буде втрачати 500 тисяч доларів після запуску «Турецького потоку»

Кілька днів тому президенти Росії і Туреччини Володимир Путін і Реджеп Ердоган в урочистій обстановці запустили першу нитку «Турецького потоку». Як інформує Голос українською для повноцінного введення в експлуатацію залишилося добудувати всього 160 км газопроводу на суші.

Між тим, глава українського Експертної ради з питань розвитку газової промисловості Леонід Уніговський заявив про те, що Україна зазнає серйозні збитки в тому випадку, якщо газопровід «Турецький потік» буде введений в експлуатацію. «Після запуску «Турецького потоку» Київ буде втрачати по $500 тис. і 13 млрд. кубів щорічно», – заявив експерт. Крім того, він підкреслив, що мова йде тільки про збитки, які понесе Україна після запуску першої нитки. Експерт додав, що влада країни повинні вжити термінових заходів, щоб будівництво газопроводу припинилося.

У разі введення в експлуатацію другої частини цього газопроводу, збитки будуть обчислюватися мільйонами. Нагадаємо, що по першій частині «Турецького потоку» газ буде надходити безпосередньо в Туреччину. Після введення в експлуатацію другої частини газопроводу російський газ піде вже в країни Південної Європи, відповідно, в обхід газотранспортної системи України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України