Українські політики не навчилися робити висновки з історичних поразок – блогер

1 листопада 1918 року у Львові Українські січові стрільці здійснили військовий переворот, оголосивши відновлення Української держави. На жаль, вже через кілька днів під тиском поляків українські сили були змушені залишити Львів. Про це у своєму блозі розповідає експерт Реанімаційного пакету реформ Віктор Таран.

Він зазначає, що, розуміючи історичність моменту і який синергетичний ефект дасть об’єднання Західної і Наддніпрянської України в одну державу, гетьман Скоропадський пообіцяв надати оперативну допомогу повсталим силами УСС очолюваних Коновальцем. Однак, замість того, щоб їхати у Львів, запоріжці приєдналися до заколоту Директорії проти гетьмана.

Віктор Таран пише, пізніше, розповідають історики, Коновалець все життя жалкував про це рішення, оскільки воно стало одним з ключових причин поразки у визвольних змаганнях 1917-1921 рр. Судячи з останніх тенденцій, наші політики не вчаться на помилках минулого, а вперто наступають на ті ж граблі, нерозумно сподіваючись на інший результат, ніж 100 років тому.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh