Авторські статті

Українські політики не навчилися робити висновки з історичних поразок – блогер

1 листопада 1918 року у Львові Українські січові стрільці здійснили військовий переворот, оголосивши відновлення Української держави. На жаль, вже через кілька днів під тиском поляків українські сили були змушені залишити Львів. Про це у своєму блозі розповідає експерт Реанімаційного пакету реформ Віктор Таран.

Він зазначає, що, розуміючи історичність моменту і який синергетичний ефект дасть об’єднання Західної і Наддніпрянської України в одну державу, гетьман Скоропадський пообіцяв надати оперативну допомогу повсталим силами УСС очолюваних Коновальцем. Однак, замість того, щоб їхати у Львів, запоріжці приєдналися до заколоту Директорії проти гетьмана.

Віктор Таран пише, пізніше, розповідають історики, Коновалець все життя жалкував про це рішення, оскільки воно стало одним з ключових причин поразки у визвольних змаганнях 1917-1921 рр. Судячи з останніх тенденцій, наші політики не вчаться на помилках минулого, а вперто наступають на ті ж граблі, нерозумно сподіваючись на інший результат, ніж 100 років тому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eight − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.