Новини

Екскаватори-навантажувачі – важлива техніка для будівництва

Спецтехніка є важливою складовою будівельної галузі. Без потужних спеціалізованих машин неможливо підготувати місце для будівництва об’єкта і тим більше щось звести. Транспортні засоби справляються з демонтажем фундаменту, копанням котлованів, установкою опор та іншими завданнями. Агрегати здатні виконувати свої функції на будь-якій місцевості та з будь-яким типом ґрунту. Якщо ввести в Інтернет-пошук «куплю спецтехніку», можна побачити найбільш популярні пристрої від провідних виробників світу. Ознайомитися з технічними параметрами машин докладніше можна на сайті компанії ЄвропаАвто.

Екскаватор-навантажувач як найважливіший агрегат на будівництві

Серед величезної різноманітності спеціалізованих машин для будівництва особливу увагу варто приділити екскаваторам-навантажувачам. Даний вид будівельної спецтехніки застосовується для:

  • копання ям, траншей та котлованів;
  • підйому важких плит та опор;
  • транспортування різних вантажів;
  • підготовки місця для будівництва;
  • прибирання території від сміття.

Різновидів цих машин дуже багато та всі вони відрізняються технічними характеристиками та призначенням. Наприклад, легкі модифікації, максимальна вантажопідйомність яких становить 2000 кг, оптимальні для транспортування сипких будматеріалів (піску, каменю, щебеню тощо). Якщо оснастити пристрій додатковим навісним обладнанням, його функціональність розшириться і він зможе доставляти довгомірні та габаритні вантажі.

На сьогоднішній день дуже популярний екскаватор-навантажувач JCB 3CX, винайдений у Британії наприкінці 1970-х років. Це яскравий приклад якісної спеціалізованої техніки з ідеальними експлуатаційними показниками. Пристрій знайшов своє застосування у будівництві приватних будинків, хмарочосів, дорожніх магістралей та інших об’єктів. Сучасний JCB 3CX, ціна якого буде нижчою за середньоринкову, представлений в каталозі ЄвропаАвто.

Чи має сенс купувати нову техніку

Перед тим, як купити екскаватор jcb 3cx або будь-який інший вид будівельної техніки, визначтеся з тими завданнями, які повинні виконувати машини. Оскільки вартість транспортних засобів досить висока, до покупки варто поставитися серйозно.

На українському ринку працюють офіційні дилери, які пропонують якісну спецтехніку з Європи. Представлені машини найвідоміших виробників світу, у тому числі:

  • JCB;
  • Bull Machines;
  • New Holland;
  • Volvo;
  • Komatsu.

Також варто враховувати, що далеко не в кожному місті країни представлені подібні агрегати, адже в основному склади знаходяться у великих населених пунктах. Якщо Ви впевнені, що Вам необхідна конкретна модель техніки, можна замовити її доставку безпосередньо на об’єкт.

Технічні характеристики спеціалізованих транспортних засобів – найважливіший критерій. Чим потужніша машина, тим складніші завдання вона зможе виконувати. Забудовники невеликих об’єктів найчастіше обирають середні за характеристиками моделі. Не завжди є сенс купувати спецтехніку, іноді доцільно її орендувати. Таку послугу пропонують багато постачальників України. Оренда передбачає експлуатацію машин на добу, тиждень чи місяць. Деталі обговорюються із постачальником.

Якщо ж Ви вирішили купити jcb 3cx, розгляньте всі модифікації даної машини. Кожна модель має відмінності та чітке призначення. Враховуйте вартість та доступність запасних деталей, адже рано чи пізно доведеться зіткнутися з обслуговуванням та ремонтом техніки.

Купівля нової техніки обґрунтована в тому випадку, якщо Ви – великий забудовник з численними проектами та Ваше фінансове становище допускає таку покупку. В інших випадках найкращим варіантом буде придбання вживаної техніки за лояльною вартістю.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України