Новини з Австрії

Екс-міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль подала в поліцію заяву на свого чоловіка

Коронавірусна криза призвела до збільшення кількості випадків насильства, від якого також постраждала і екс-міністр закордонних справ Карін Кнайсель.

Страх за своє майбутнє в поєднані з домашнім насильством через вірусну кризу зачіпають все більше жінок в Австрії. Екс-міністр закордонних справ викликала по телефону поліцію у свій заміський будинок на півдні Нижньої Австрії. Коли прибула поліція, Кнайсль схвильовано розповіла наступне. Екс-міністр закордонних справ і любитель тварин заявила, що вона втрутилась в бійку своїх трьох собак і одна з них прихопила її за ногу. Це стало причиною сварки з чоловіком Вольфгангом Мейлінгером. Після словесних образ вона вдарила його руками в груди, за що отримала від нього пару ляпасів.

Бізнесмен, обвинувачений у домашньому насильстві, підтвердив слова своєї дружини, але заявив, що лише хотів заспокоїти її. У будь-якому випадку, інцидент мав наслідки для Мейлінгера — поліцейські наклали на нього заборону з’являтися в будинку і вилучили подарований дробовик.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото:APA/Roland Schlager

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України