Авторські статтіДіаспора

Екс-глава МЗС Чехії спровокував міжнародний скандал з В’єтнамом

Сайгон, С’єтнам. Фото: Pic2.me

Посольство В єтнаму в Чехії передало чеському МЗС дипломатичну ноту. За інформацією Info.cz, у ній засуджуються висловлювання колишнього міністра закордонних справ Чехії Любомира Заоралека.

21 червня сайт CeskeNoviny.cz заявив, що Заоралек виступив на засіданні комітету парламенту з міжнародних справ і заявивши наступне: «В’єтнам становить величезну загрозу безпеки. В’єтнам — це чиста організована злочинність. Коли я був в Ханої і Сайгоні, то нормальні в’єтнамці переді мною вибачалися за те, що їхні співвітчизники беруть участь у такій кількості злочинів на території Чехії. Головна проблема Чехії і Німеччини — виробництво первітину, яким займаються китайські та в’єтнамські банди».

Він додав, що інформація про масштаби в’єтнамської організованої злочинності публічно не розголошувалася і обговорювалася тільки на Раді безпеки. За словами Заоралека, в’єтнамська влада ніяк не могли вирішити цю проблему.

У відповідь на ноту посольства Вєтнаму прес-секретар МЗС Чехії Міхаела Лагронова запевнила, що слова Заоралека не відображають офіційну позицію Чехії. Вона нагадала, що нещодавно Чехія і В’єтнам підписали договір про спільну боротьбу з організованою злочинністю та екстрадиції засуджених осіб.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.