Екс-глава МЗС Чехії спровокував міжнародний скандал з В’єтнамом

Сайгон, С’єтнам. Фото: Pic2.me

Посольство В єтнаму в Чехії передало чеському МЗС дипломатичну ноту. За інформацією Info.cz, у ній засуджуються висловлювання колишнього міністра закордонних справ Чехії Любомира Заоралека.

21 червня сайт CeskeNoviny.cz заявив, що Заоралек виступив на засіданні комітету парламенту з міжнародних справ і заявивши наступне: «В’єтнам становить величезну загрозу безпеки. В’єтнам — це чиста організована злочинність. Коли я був в Ханої і Сайгоні, то нормальні в’єтнамці переді мною вибачалися за те, що їхні співвітчизники беруть участь у такій кількості злочинів на території Чехії. Головна проблема Чехії і Німеччини — виробництво первітину, яким займаються китайські та в’єтнамські банди».

Він додав, що інформація про масштаби в’єтнамської організованої злочинності публічно не розголошувалася і обговорювалася тільки на Раді безпеки. За словами Заоралека, в’єтнамська влада ніяк не могли вирішити цю проблему.

У відповідь на ноту посольства Вєтнаму прес-секретар МЗС Чехії Міхаела Лагронова запевнила, що слова Заоралека не відображають офіційну позицію Чехії. Вона нагадала, що нещодавно Чехія і В’єтнам підписали договір про спільну боротьбу з організованою злочинністю та екстрадиції засуджених осіб.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh