Новини з Австрії

Економія у відпустці: у цих країнах ваші гроші коштують удвічі більше

Літня відпустка може коштувати досить дорого. То де ж цього літа можна отримати максимальну віддачу від своїх коштів?

Купівельна спроможність євро залежить від рівня цін і обмінних курсів. Однак усередині єврозони є і відмінності. Чим вища купівельна спроможність євро за кордоном, тим більше ви можете собі дозволити там. Порівняння купівельної спроможності показує, де ваші гроші коштують найбільше під час відпустки.

Цього літа Туреччина стане найкращим місцем відпочинку. Падіння курсу ліри означає, що відпочивальники отримають більше турецької ліри за кожен євро, що повністю компенсує зростання цін. Це означає, що, незважаючи на інфляцію, австрійські туристи часто можуть поїхати у відпустку дешевше, ніж в усі інші європейські країни відпочинку. У Туреччині ви отримуєте за свої гроші більш ніж удвічі більше, ніж в Австрії. У Туреччині один євро коштує 2,63 євро. Крім того, туристи можуть скористатися спеціальними пропозиціями і знижками, пропонованими турецькою туристичною індустрією, для підтримки потоку відвідувачів.

Наразі виконуються чотири прямі рейси на день/28 рейсів на тиждень за маршрутом Стамбул – Відень – Стамбул. Аеропорт Зальцбурга також пропонує прямі рейси до Стамбула двічі на день, п’ять днів на тиждень.

Польща та Угорщина також порівняно дешеві й посідають друге та третє місця в рейтингу купівельної спроможності. У Польщі ви отримуєте товари та послуги за один євро, які тут коштували б 1,52 євро. В Угорщині товари та послуги порівняно з цим трохи дорожчі, але для австрійських туристів поїздка все одно того варта. Для порівняння, тут ви можете заощадити добрих 40 відсотків.

Але літній відпочинок в Іспанії (1,24 євро), Португалії (1,22 євро) і Греції (1,22 євро) також безперечно вартий уваги. У середньому ви економите близько 20 відсотків на витратах тут.

Відпочинок у скандинавських країнах, особливо в Данії, обходиться значно дорожче. Тут купівельна спроможність одного євро відповідає лише приблизно 78 “австрійським” центам, тому вам доведеться закладати витрати на добрих 20 відсотків більше. Однак найдорожчий літній відпочинок – у Швейцарії: один євро тут коштує всього 61 цент. Таким чином, тут ви заплатите приблизно на 40 відсотків більше, ніж якби ви відпочивали в Австрії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України