Новини

Дитячий табір «I&Camp» у Криму: які альтенативи?

Що ж таке «I & Camp» табір в Криму, і з чим його «їдять»? Що краще: стандартний, а-ля піонерський табір або сучасний з передовими технологіями?

Де знаходиться «I & Camp»

Південно-Західне узбережжя Криму, сонце, море, що може бути краще? Тільки «I & Camp» табір в Криму виглядає, як вдосконалена інноваціями природна краса. Курортне селище Піщане, де знаходиться безліч відомих таборів, одне з кращих місць для канікул. Саме тут в 50 метрах від моря розташувалися корпуси.

Хочемо зауважити, що у сучасних підлітків і дітей набирає популярність не тільки морський відпочинок, а й активний гірський – походи, лижі, скелелазіння, слеклайн! Все це передбачає новий формат дитячого табору і відмінну альтернативу морю – як приклад дитячий табір Едельвейс.


Проживання

У таборі «Ай кемп» в Криму не можна знайти номери, де яблуку ніде буде впасти: по 8-10 чоловік. Подібне радянських розселення давно в минулому. Кімнати передбачаються стандартні: по 4 дитини. Зручності на кшталт санвузла, душа і умивальника в таборі «Ай кемп» в Криму знаходяться безпосередньо в самому номері. Ніяких перебоїв з гарячою і холодною водою! Кімнати закриваються і відкриваються електронними ключами.

Харчування

Різноманітність страв, всіляких овочів і фруктів можливо в «I & Camp» табір в Криму завдяки системі харчування «шведський стіл». Крім 3-х стандартних прийомів їжі, є ще й полуденок з вечірнім чаєм – сонником.

Розваги для дітей

До Криму всі їдуть в основному за одним: покупатися і позасмагати. У табір «Айкемп» в Криму всі корпуси знаходяться на першій береговій лінії, значить, діти зможуть регулярно навідуватися в зону купання. Для любителів комфорту, релаксу і spa спеціально обладнані хамам, фінська сауна і сольова печера. Нічого за них доплачувати не потрібно! Все входить у вартість путівки. Для тих, кому не до душі солона морська вода в «I & Camp» таборі в Криму існує зона з басейнами, де знаходиться чудова гірка. Квест-кімната також не дасть занудьгувати маленьким мандрівникам. У таборі «Ай кемп» в Криму є навіть свій прес-центр, де юні журналісти зможуть спробувати свої сили і майстерність. Студія аквагриму також завжди готова прийняти бажаючих. Кожен може знайти собі заняття до душі!

Ціни

Ціни в «Ай-кемпінгу» в Криму в дитячому таборі «кусаються». За розвиток дітей, як і за все хороше потрібно платити і чимало. Вартість залежить від сезону. У таборі «Айкемп» в Криму в червні ще можна відпочити за 30 тис грн, це найнижчий поріг ціни. А в липні за ті ж самі послуги доведеться додати ще 4000 грн. «Ай-кемпінг» в Криму – дитячий табір, який говорить «так» сучасними технологіями, які сприяє активному розвитку дітей. На тлі розкішної природи в ігровій формі інновації здатні залучити юного мандрівника і дати йому поштовх навіть під час відпочинку вдосконалюватися і рости.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України