Авторські статті

Духлій: Мосійчук знявся з виборів на користь Дубинського

Колишній соратник Олега Ляшка Ігор Мосійчук знявся з виборів на мажоритарному окрузі на користь скандального мажоритарника від «Слуги народу» Дубинського. Це той самий Мосійчук, який типу весь із себе махровий націоналіст, знімається на користь «совка» Дубінського, який на дух не переносити націоналістів та всіма силами зараз тягне «ватника» Бужанського.Про це у своєму блозі пише блогер Філіп Духлій.

Він відзначає, навіть не це жахнуло. Шокувало відео, яке записавши Мосійчук. Там же ціла детективна історія. Мосійчуку дають грошей на реєстрацію кандидатом. Потім ті ж люди пропонують йому грошей, щоб він знявся з виборів. Але стійкий Мосійчук не бере гроші і знімається з виборів на користь Дубинського. При цьому народний депутат України своїм же голосом через свій рот розповідає про неправомірну вигоду, яку він отримав і вніс від свого імені в ЦВК в якості застави за реєстрацію народним депутатом, більш того, збирається дані факти викласти у своїй заяві в правоохоронні органи.

«Якщо тобі пропонують гроші за зняття з виборів, а ти береш і… знімався з виборів, то може ти все-таки взявши гроші? Ну, покористувалися тебе всі кому не лінь, попрацював на «зливного бачка», піднявши грошей», – написав блогер. Він додає, незрозуміло, навіщо це все розповідати на відео, корчити з себе шпигуна під прикриттям і самого себе закопувати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України