Духівник Синоду Єпископів розповів, про що проповідує владикам на щоденних Літургіях

Відштовхуючись від теми Синоду Єпископів УГКЦ «Літургійне і молитовне життя УГКЦ», я особливу увагу звертаю на ці аспекти. Мої проповіді ґрунтуються на Божому Слові Апостола і Євангелія на щодень. Із цих фрагментів я шукаю те, що підходить до теми Синоду.

Сказав о. Марко Бляза, ТІ, з Польщі, духівник й проповідник Синоду, у коментарі для Департаменту інформації УГКЦ, розповідаючи, про що проповідує єпископам на щоденних богослужіннях у рамках Синоду.

За словами священика, коли владики Синоду працюють під час засідань, їм необхідно чути Добре Слово, аби їхня праця принесла духовні плоди. «Тому я у своїх проповідях й науках звертаю увагу на їх служіння для Церкви і в Церкві. У науках, які я готую для передбаченого дня духовної віднови владик Синоду (7 вересня), наголошуватиму на таких темах: таїнство воплочення, прикликання Святого Духа (епіклеза), співзв’язок між Словом і Таїнством. Ці теми будуть мати екзистенціальний, догматичний, літургійний і практичний виміри. Сподіваюся, моє служіння, як проповідника, допоможе владикам у їхній праці і служінні. Для мене цей досвід також буде мати духовні плоди», − сказав о. Марко.

«Це велика честь і відповідальність для мене, а також завдання, яке мені Бог дає. Сподіваюся, я впораюся з цим завданням і віддам все найкраще Церкві та єпископам», − прокоментував священик.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh