Життя

Чоловіки, які можуть жити на дві сім’ї за знаком Зодіаку

Гороскоп розповідає про те, хто з чоловічої статі за знаком Зодіаку здатний жити на дві сім’ї і як вони в цьому статусі себе почувають.

Яким вихованням повинен володіти чоловік, якщо він здатний завести кілька сімей? Постійністю в цій людині навіть не пахне. Альо які цілі він переслідує, або якими думками зайнята його голова? Дати точну відповідь може тільки знак Зодіаку

Близнюки

В цих чоловіках закладений характер змін, і тому з усіх представників вони відносяться до категорії багатоженців. Всі інтереси і почуття у них поверхневі, і їх неможливість всидіти на одному місці того служити підтвердженням. У них думки змінюються з блискавичною швидкістю, як і всі дії. Сьогодні вони можуть клястися у відданої любові, а завтра — переглянуть свою пропозицію.

Двоїста натура повітряної стихії з блискавичною швидкістю змінює свої рішення. Тому їм владі значною відразу грати кілька ролей в одному і тому ж спектаклі. Смороду вміють перевтілюватися і бути іншим персонажем, і так само без проблем виходити з ролі. Знаки можуть завести кілька сімей не тільки в різних містах. Для них не є проблемою стати багатодітним батьком жінок з одного міста, але тільки з різних районів. І ті, що їх можуть викрити обман, їх абсолютно не стосується. З будь-якої ситуації вони зможуть виплутатися, і ще згодом винною зробити свою другу половину.

Мінливість представників завжди очевидна й мінлива, як вітер. І це проглядається і в манері поведінки, і в темпераменті. Тільки що вони палали яскравим вогнем, як через хвилину перетворилися в крижану брилу. І як тільки змінюється настрій, у представників зростає нова потреба для завоювання чергового об’єкта. А якщо їм це швидко вдається, вони відразу стають іншими і змінюються на очах. Тільки від усіх цих дій їх близькі перебувають в тихому шоці.

Ваги

Хто постійно ховається під маскою, трубкою і приховує своє справжнє обличчя, так це ці знаки. При неможливості досягти на своєму життєвому шляху певної гармонії, вони починають поступатися загальновстановленими правилами. Доброзичлива посмішка може здаватися щирою, але насправді це фальш чистої води. У правдивості намірів представників, може видати тільки манера поведінки. Хоча вони з акторською майстерністю на публіці демонструють всі свої найкращі якості, в той час, приховуючи своє справжнє обличчя. І в обманні їх мережі може потрапити будь-яка жінка.

Чого не можуть робити ці знаки — так це усвідомлений вибір. Якщо чоловіки заводять дві сім’ї, то вони починають метатися між ними або шукати нові шляхи відступу. Але щоб душа була в повному спокої, їм потрібен надійний фундамент, хоча і він приречений на провал. Подібна тенденція простежується ще з юнацького віку, коли вони починають намагатися завоювати жіночий підлогу. Хлопці фліртують з будь-якою заінтересованою особою і займають зручну позицію. Цим вони без проблем втираються в довіру особини, вивідують всі її таємні секрети, а потім їх застосовують для своїх корисливих цілей. І причому, не забувають пограти на почуття закоханої дами.

І чим у представників досконаліші виходить це дія, тим більше вони включаються в любовну гру, тому загальмувати не завжди вистачає сил. Зупинити їх може тільки розуміння того, що вони досягли тієї межі, коли їх можуть викрити. І тоді знаки вирішуються на відчайдушний крок — розлучення, а потім намагаються якомога швидше зникнути з місця викриття.

Стрілець

Ці чоловіки постійно мріють про велику кількість жінок, причому не тільки в своєму місті, але і в різних країнах. І для них ніколи не створювати перешкоди кордону. Тому не дивно, що вони з легкістю порушують встановлені правила і ігнорують різні закони. Вони легко заводять кілька сімей і балансують між ними. І що цікаво, у кожній країні у них можуть бути жінки різних типів з несхожим кольором шкіри. Люблять вони своїх обраниць пристрасно і щиро, адже інакше вони не можуть.

І чим більше вони мають «запасних аеродромів», тим впевненіше вони себе відчувають. Мріють про те, щоб кожна їх жінка віддано чекала і вірила, що такий чоловік у неї один. Такими діями вони не витрачають свою енергію, а тільки збирають гроші. Хоча своїми думками вони далеко від землі, постійно десь літають. У геніальних думках завжди народжуються неймовірні ідеї. Вони намагаються їх вкласти у вуха вдячній публіці. А якщо такого натовпу не знайдеться, вони обов’язково передадуть у спадок своїм дітям всі набуті вміння і навички життєвого досвіду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18 − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.