Двері ЄС для України відчинені, політв’язні, в першу чергу Юлія Тимошенко, повинні бути звільнені

Голова Комітету у закордонних справах Європейського парламенту Елмар Брок та президент групи Зелених Європарламенту Ребекка Хармс наголосили, що двері Європейського Союзу залишаються відкритими для України.

Про це вони заявили від імені Європарламенту.

Нагадаємо, що сьогодні до Києва прибула більшість членів місії Європарламенту, створеної на виконання резолюції ЄП від 12 грудня, для розв’язання політичної кризи в Україні.

“Двері ЄС для України залишаються відкритими. Вибір повинен робити народ України, ніхто не має права приймати його за нього”, – наголосив Елмар Брок.

“Ми знаходитимемося тут для сприяння у мирному розв’язанні політичної кризи в Україні”, – додав він.

Крім того, Брок заявив, що Європарламент продовжує наполягати на звільненні політв’язнів України: Юлії Тимошенко та людей, затриманих під час мирних проєвропейських протестів.

“ЄС хоче підтримати підписання Угоди про асоціацію, особливо зараз, після саміту у Вільнюсі, ЄС має гарантувати, що рішення щодо підписання Угоди має приймати саме український народ”, – сказала Ребекка Харрмс.

“Як член Європарламенту я пишаюся тим, що ми змогли сьогодні приєднатися до протестуючих на Майдані у Києві. Я захоплююся тим, як люди тут палко відстоюють свободу, європейські цінності та свій вибір на користь європейської спільноти”, – підкреслила вона.

Європарламентарі також закликали українську владу до мирного розв’язання політичної кризи в Україні.

Елмар Брок та Ребекка Хармс заявили про можливість запровадження санкцій проти представників режиму Януковича якщо знову буде застосована сила проти мирних мітингувальників на Майдані. За їх словами, йдеться, зокрема, про замороження рахунків таких осіб.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh