Війна РФ проти України

Дві карти боїв в Україні: російські пабліки зіткнулися з аномалією в генштабі РФ

Z-військори протерли очі і вперше за 21 місяць війни усвідомили, що командири, які безпосередньо сидять на фронті, брешуть своєму московському начальству.

Як з’ясувалося, є дві карти поля бою, які кардинально відрізняються між собою.

Z-воєнкор Роман Альохін вперше зіткнувся з тим, що насправді є не лише фейкові звіти для Генштабу РФ, а й навіть фейкова карта боїв. Аналітики з Інституту вивчення війни вирішили розібратися у ситуації.

Альохін пише, що нібито карта Генштабу РФ “прикрашає” все те, що насправді відбувається на полі бою.

Замість того, щоб йти в те місце, де є ЗСУ, командири змушують своїх солдатів виконувати інші команди, які їм дають згори.

Цю ж тему вирішили розігнати й окупанти із паблика “Два майори”. Вони навели простий приклад. ЗС РФ залишили свої позиції, відступили. Однак у Генштаб РФ не хочуть доповідати про провал, саме тому вони залишають карту, як є, генштабівську, а самі вимагають від своїх бійців знову йти на втрачені позиції та постаратися повернути їх. Найцікавіше, що повертати позиції йдуть ті, хто їх раніше залишив. Не виключено, що йдеться про жменьку окупантів, які одразу ж і поляжуть у бою з ЗСУ.

 Две карт боев в Украине: Z-паблики столкнулись с аномалией в генштабе РФ

Такі випадки траплялися й раніше, але на рівні батальйону чи полку. Щоб не доповідати нагору про відступ, противник чекав якогось брехуна в надії, що українські захисники якимось дивом самі підуть з позиції.

Z-блогери обурені такою поведінкою Генштабу РФ, який продовжує робити все можливе, щоб не вдарити перед Путіним обличчям у багнюку. Вони намагаються показати більш “райдужну” картину на полі бою, ніж є насправді.

Пропагандисти знову критикують МО РФ за неправдиві звіти, які не передають реальної картини на полі бою в Україні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України