Політика

Два пасажирські літаки за дві доби посадив режим Лукашенка у Білорусії – один під загрозою збиття МІГ-29

В Білорусі 24 травня затримали ще один літак. На цей раз Lufthansa, рейс «Мінськ – Франкфурт»

Людей вивели з літака, речі винесли та влаштовують огляд. Терор в усій красі.

Про це повідомив Андрій Смолій .

Вчора 23 травня Літак Ryanair примусили сісти в Мінську під загрозою білоруського винищувача, – авіаексперт Лукашевич. Пілоти літака Ryanair до останнього тягнули до Вільнюсу. Їм довелося повернути назад під загрозою білоруського винищувача.

Про це в фейсбуці  написав російський авіаційний експерт Вадим Лукашевич із посиланням на дані FlightRadar.

“Пілоти вимушеного до посадки в Білорусі літака Ryanair до останнього тягнули до Вільнюсу. Їм довелося повернути назад під загрозою винищувача, коли до Вільнюського аеропорту залишалося всього 10 хвилин льоту (73 км), а до литовського кордону всього 30 км.

Зверніть увагу на дані FlightRadar за попередніми рейсам – пілоти завжди починали зниження з крейсерського ешелону за 177 кілометрів до Вільнюса, але в цього разу (синя траєкторія сьогоднішнього рейсу ATH-VNO Ryanair) пілоти йшли в бік Литви без зниження і скидання швидкості, на крейсерському ешелоні FL 390 і крейсерській швидкості, тобто фактично тікали від винищувача,що їх переслідував,  і повернули назад всього за дві хвилини до перетину литовського кордону.

Візьмуся стверджувати, що у винищувача був дозвіл на застосування зброї, і абсолютно впевнений, що екіпаж пасажирського лайнера розвернувся тільки після отримання від білоруського винищувача повідомлення, що в разі непокори той відкриє вогонь до виходу пасажирського літака з повітряного простору Білорусі”, – зазначив Лукашевич.


Поки європейці «узгоджують позиції» Лукашенко демонструє світу що готовий топтатись по міжнародному праву та плювати всім в обличчя.

А що там Україна? Що там Зеленський? Кордон відкритий? Літаки літають? Звісно все літає. Бо владі плювати на безпеку країни та власних громадян.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України