За два місяці пандемії найбагатші люди світу стали багатшими на 255 млрд доларів, – Forbes

Більше всіх заробив засновник Facebook Марк Цукерберг

Мільярдери, що входять у список 25 найбагатших людей світу, сумарно заробили 255 мільярдів доларів за два місяці пандемії коронавірусу. Зміни розміру стану мільярдерів оцінювалися з 23 березня по 22 травня.

Про це повідомляє видання Forbes.

За цей період більше всіх заробив засновник Facebook Марк Цукерберг – його статок збільшився на 31,4 млрд, до 86,5 млрд доларів.

Forbes відзначає, що за останні два місяці акції Fаcebook піднялися в ціні приблизно на 60%, досягнувши рекордних значень 22 травня. На цьому тлі Цукерберг перемістився з сьомого місця у списку найбагатших людей, яке він займав у квітні, на четверте.

Трохи менше заробив засновник і керівник торгового онлайн-майданчика Amazon Джефф Безос – 29,9 млрд доларів, збільшивши стан до 146,9 млрд доларів. Він є найбагатшою людиною у світі за версією Forbes.

Зазначається, що в умовах пандемії, яка суттєво обмежила роботу фізичних ритейлерів, популярність торгових онлайн-майданчиків зросла. Це забезпечило зростання вартості акцій Amazon на 29% з березня.

Третю позицію зайняв голова Reliance Industries Limited Мукеш Амбані, який з березня збільшив свої статки майже на 20 млрд доларів. Після цього вони становлять 52,7 млрд доларів, а Амбані став найбагатшою людиною Азії.

Сумарний статок 25 найбагатших людей світу зараз становить близько 1,5 трильйона доларів, тобто приблизно 16% від стану всіх мільярдерів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh