Новини

Два єпископи освятили «Мандруючу Ікону «Милосердя Двері»

В останній день 2015 року  – 31 грудня храм святих Кирила і Методія в Івано-Франківську був переповнений вірними. Традиція подячних богослужінь вже триває декілька років, а одночасно вже років поспіль маємо гарну нагоду спільно з нашими Владиками – Митрополитом Володимиром і Владикою Йосафатом дякувати Богові за пережитий рік. Цей рік не став винятком: ми запросили всіх, хто був охрещений в нашому храмі і хто вінчався, щоби подякувати Господу за особливі дари Святих Таїнств.

Митрополит Володимир очолив подячний Молебень до Богородиці, а відтак звернувся до вірних зі словами привітань щодо прийдешнього Нового року. Побажав, щоби у новому році всі були милосерднішими і добрішими та скористалися дарами Ювілейного Року Божого Милосердя у Вселенській Церкві  та відвідали «ювілейні» храми.

Відтак Владики освятили ікони Року Милосердя – одну пару Богородиці “Милосердя Двері” та Ісуса Милосердного для храму, а ще окрему ікону “Милосердя Двері”, яка мандруватиме родинами парафії для спільних молитовних зібрань протягом Ювілейного Року Милосердя. Така мандрівка розпочнеться в неділю 17 січня і кожна родина парафії матиме змогу взяти до своєї домівки на 1 тиждень ікону для молитовних зібрань та читання Святого Письма, а одночасно в один з днів тижня по можливості буде присутній і сам священик.

о. Йосафат Бойко, настоятель парафії подякував Владикам за їх візит і подарував на завершення цукерки та ювілейні шарфи з паломницької поїздки до Риму на святкування Різдва з Папою Франциском, оскільки буквально кілька днів тому завершилося парафіяльне паломництво до Рима та по святих місцях, в якому взяло участь 54 особи.

Відтак Владики поїхали до архікатедрального Собору, а о. Йосафат очолив подячну Божественну Літургію та підбив підсумки парафіяльної діяльності за пережитий 2015 рік, подякувавши вірним за постійну підтримку у всіх ініціативах парафії, а також всім, хто приїжджає до храму на спільну молитву, інколи навіть здалека.

Святкування завершилося спільним почастунком та спілкуванням в ораторію парафії.

Прес-центр парафії Кирила і Методія

www.pkm.if.ua

Джерело: catholicnews.org.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.