Два єпископи освятили «Мандруючу Ікону «Милосердя Двері»

В останній день 2015 року  – 31 грудня храм святих Кирила і Методія в Івано-Франківську був переповнений вірними. Традиція подячних богослужінь вже триває декілька років, а одночасно вже років поспіль маємо гарну нагоду спільно з нашими Владиками – Митрополитом Володимиром і Владикою Йосафатом дякувати Богові за пережитий рік. Цей рік не став винятком: ми запросили всіх, хто був охрещений в нашому храмі і хто вінчався, щоби подякувати Господу за особливі дари Святих Таїнств.

Митрополит Володимир очолив подячний Молебень до Богородиці, а відтак звернувся до вірних зі словами привітань щодо прийдешнього Нового року. Побажав, щоби у новому році всі були милосерднішими і добрішими та скористалися дарами Ювілейного Року Божого Милосердя у Вселенській Церкві  та відвідали «ювілейні» храми.

Відтак Владики освятили ікони Року Милосердя – одну пару Богородиці “Милосердя Двері” та Ісуса Милосердного для храму, а ще окрему ікону “Милосердя Двері”, яка мандруватиме родинами парафії для спільних молитовних зібрань протягом Ювілейного Року Милосердя. Така мандрівка розпочнеться в неділю 17 січня і кожна родина парафії матиме змогу взяти до своєї домівки на 1 тиждень ікону для молитовних зібрань та читання Святого Письма, а одночасно в один з днів тижня по можливості буде присутній і сам священик.

о. Йосафат Бойко, настоятель парафії подякував Владикам за їх візит і подарував на завершення цукерки та ювілейні шарфи з паломницької поїздки до Риму на святкування Різдва з Папою Франциском, оскільки буквально кілька днів тому завершилося парафіяльне паломництво до Рима та по святих місцях, в якому взяло участь 54 особи.

Відтак Владики поїхали до архікатедрального Собору, а о. Йосафат очолив подячну Божественну Літургію та підбив підсумки парафіяльної діяльності за пережитий 2015 рік, подякувавши вірним за постійну підтримку у всіх ініціативах парафії, а також всім, хто приїжджає до храму на спільну молитву, інколи навіть здалека.

Святкування завершилося спільним почастунком та спілкуванням в ораторію парафії.

Прес-центр парафії Кирила і Методія

www.pkm.if.ua

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twenty + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh