Новини з Австрії

Екс-канцлер Австрії Себастьян Курц позує в Давосі з братами Кличками. Фото

З понеділка у Давосі відбувається 53-й Всесвітній економічний форум (ВЕФ). Там же знаходиться і екс-канцлер Австрії Себастьян Курц із братами Кличками.

Близько 3000 провідних представників політики, бізнесу та суспільства зустрічаються у Давосі, Швейцарія, з понеділка, включаючи першу леді України Олену Зеленську. Керівний принцип ВЕФ цього року: «Співпраця у фрагментованому світі».

Говорячи про Україну: російське вторгнення та його наслідки також відіграють важливу роль у Давосі, де присутні дружина президента Зеленського та брати Клички. У понеділок мер Києва Віталій Кличкою закликав усі міжнародні корпорації припинити вести справи з Росією:

“Кожен долар, який ви відправляєте до Росії, – це криваві гроші”, – сказав він.

У своєму виступі дружина президента Зеленського виступила за те, щоб український план світу був реалізований у 2023 році: «Ми маємо покласти край цій агресивній війні і досягти цього якнайшвидше», — заявила перша леді.

Екологічна активістка Грета Турнберг також знаходиться у Давосі

Разом із кліматичними активістами Ванессою Накате, Хеленою Гуалінгою та Луїзою Нойбауер та головою Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) Фатіхом Біролем вона бере участь у панельній дискусії, яку модерує CNBC. Тунберг закликає «всіх, кому небайдужий клімат, приєднатися до нас у боротьбі з кліматичною катастрофою».

У форумі також візьмуть участь деякі члени федерального уряду Австрії, зокрема міністр закордонних справ Шалленберг та міністр праці Кохер (обидва ÖVP). На сайті є відомий екс-політик: колишній канцлер Себастьян Курц. У четвер він поділився шістьма фотографіями з Давосу до Instagram, у тому числі фотографіями з міністром закордонних справ Ізраїлю Елі Коеном та братами Кличками. “Завжди приємно знову побачити друзів!” – Написав Курц.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України