Дружба з РФ вийшла боком: Туреччина остаточно усунена від виробництва і експлуатації «невидимки» F35

Туреччина остаточно усунена від виробництва і експлуатації «невидимки» F35, хоча брала участь у програмі міжнародного співробітництва з підготовки виробництва. Тепер фірмі «Локхід Мартін» доведеться перебазувати програму і думати, чим зайняти свої заводи в Туреччині, тому що вони напевно будуть розорені, якщо Пентагон піде на подальші заборони через інтеграції Туреччини і Росії. Як передає replyua.net про це у своєму блозі пише ізраїльський політолог Соломон Манн.

Він зазначає, отримуючи, що з-за сумнівною радості користуватися російським ППО, Ердоган закриває Туреччину від великого фінансування, Туреччина могла мати великі капіталовкладення в авіаційну галузь.

Соломон Манн пише, незрозуміла тепер частка двох літаків F35, які вже прибули до Туреччини і де-факто куплені. Не віддати їх Туреччини і відвезти без дозволу уряду – це може закінчитися втратою військово-повітряної бази в Інджирлік. А віддати – втрачає сенс весь заборона на виробництво: там будуть лазити російські та турецькі інженери і літаки стануть об’єднання об’єктом конструкторського шпигунства.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh