ЄС|NATO

Дружба з РФ вийшла боком: Туреччина остаточно усунена від виробництва і експлуатації «невидимки» F35

Туреччина остаточно усунена від виробництва і експлуатації «невидимки» F35, хоча брала участь у програмі міжнародного співробітництва з підготовки виробництва. Тепер фірмі «Локхід Мартін» доведеться перебазувати програму і думати, чим зайняти свої заводи в Туреччині, тому що вони напевно будуть розорені, якщо Пентагон піде на подальші заборони через інтеграції Туреччини і Росії. Як передає replyua.net про це у своєму блозі пише ізраїльський політолог Соломон Манн.

Він зазначає, отримуючи, що з-за сумнівною радості користуватися російським ППО, Ердоган закриває Туреччину від великого фінансування, Туреччина могла мати великі капіталовкладення в авіаційну галузь.

Соломон Манн пише, незрозуміла тепер частка двох літаків F35, які вже прибули до Туреччини і де-факто куплені. Не віддати їх Туреччини і відвезти без дозволу уряду – це може закінчитися втратою військово-повітряної бази в Інджирлік. А віддати – втрачає сенс весь заборона на виробництво: там будуть лазити російські та турецькі інженери і літаки стануть об’єднання об’єктом конструкторського шпигунства.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.