Авторські статті

Другий уряд Зеленського відправлять у відставку так само швидко, як і перший – Портніков

Віталій Портніков заявив у статті, опублікованій на сайті «Еспресо», що ніякого Кабміну Шмигаля насправді немає, як і не було Кабміну Гончарука. На думку політичного оглядача, є лише Кабінет міністрів Зеленського, і саме президент несе особисту відповідальність за все, що відбувається в країні.

Призначення уряду Гончарука та Шмигаля стало просто жахливим ганьбою і знущанням над демократією. Кандидатуру майбутнього прем’єра тримали в секреті від депутатів буквально до останньої хвилини, за уряд голосували пакетом, навіть не знаючи прізвищ деяких міністрів. Більше того – міністрів відбирав особисто президент, хоча у глави держави відсутня професійне розуміння керівництва виконавчою владою, і сам він цього навіть не приховує.

Висновок в даному випадку напрошується дуже простий. Другий уряд Зеленського, чекає така ж доля, як і перше. Іншими словами, цей склад Кабінету міністрів також відправлять у відставку дуже швидко. Потім буде призначено наступне уряд, який теж виженуть. Адже справа тут зовсім не в Кабінеті міністрів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України