Другий уряд Зеленського відправлять у відставку так само швидко, як і перший – Портніков

Віталій Портніков заявив у статті, опублікованій на сайті «Еспресо», що ніякого Кабміну Шмигаля насправді немає, як і не було Кабміну Гончарука. На думку політичного оглядача, є лише Кабінет міністрів Зеленського, і саме президент несе особисту відповідальність за все, що відбувається в країні.

Призначення уряду Гончарука та Шмигаля стало просто жахливим ганьбою і знущанням над демократією. Кандидатуру майбутнього прем’єра тримали в секреті від депутатів буквально до останньої хвилини, за уряд голосували пакетом, навіть не знаючи прізвищ деяких міністрів. Більше того – міністрів відбирав особисто президент, хоча у глави держави відсутня професійне розуміння керівництва виконавчою владою, і сам він цього навіть не приховує.

Висновок в даному випадку напрошується дуже простий. Другий уряд Зеленського, чекає така ж доля, як і перше. Іншими словами, цей склад Кабінету міністрів також відправлять у відставку дуже швидко. Потім буде призначено наступне уряд, який теж виженуть. Адже справа тут зовсім не в Кабінеті міністрів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh