Авторські статті

Друзі які “малюють” Росії рейтинги

Найбільшим приниженням країни на світовій арені є не стільки положення нижче дна, скільки спроби “намалювати” собі успішний рейтинг на тлі загального краху. Як стало відомо, компанія Dagong Global Credit Rating прийняла доленосне для Росії рішення зберегти її суверенний кредитний рейтинг в місцевій і іноземній валюті на рівні «А». При цьому зберігши і «стабільний» прогноз. Так само Dagong Global Credit Rating зберіг високий рейтинг російської монополії «Газпрому», яка останнім часом без державних дотацій ніяк не може звести кінці з кінцями і закриває проект за проектом.

Стає підозрілим, що за рейтинги присвоює ця шановна компанія країні, яка знаходиться однією ногою в смітнику, а другою звисає над прірвою. І не повірите, нічого фантастичного тут немає, адже компанія Dagong Global Credit Rating, заснована в 1994 році в КНР, з травня 2009 співпрацює з китайським урядовим інформаційним агентством Сіньхуа і є головним антагоністом «великій трійці» Fitch Ratings, Standard & Poor’s і Moody’s , які нещадно опустили Росію нижче плінтуса.

Примітно, що з червня 2013 компанія тісно співпрацює з Рус-Рейтинг. Тому й не дивно, що настільки “шановна” організація оцінила кредитоспроможність Росії вище навіть ніж США!

Спасибі китайським братам, які в кращих традиціях азіатського абсурдизму переплюнули навіть сусідку КНДР, прислужитися Росії і виставивши її на загальне посміховисько, підсумовує zloy_odessit.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України